Nick Creegan w głównej obsadzie 3. sezonu „Batwoman”

Nick Creegan został kolejną nową gwiazdą serialu „Batwoman” na The CW. Aktor znany między innymi z „Law & Order: Organized Crime” dołączył do głównej obsady trzeciego sezonu produkcji.

Creegan wcieli sie w rolę Marquisa Jeta, seksownego playboya, wychowanego w duchu dobrej zabawy i bezpretensjonalnego hedonizmu. Marquis wykorzystuje swoją potęgę i zasięg wyłącznie dla własnej korzyści i postrzega świat jako jeden wielki żart. Jego światopogląd często zderza się z fundamentalnie odróżnioną od niego matką, w którą wcieli się Robin Givens, znana z serialu „Riverdale”. 

Przypomnijmy, że w debiutującym końcem czerwca ostatnim odcinku drugiego sezonu „Batwoman” Ryan Wilder zaakceptowała swoją rolę jako obrończyni Gotham. Z kolei Kate Kane ruszyła śladem zaginionego kuzyna, Bruce'a Wayne'a. W zwieńczeniu sezonu Ryan dowiedziała się również, że jej biologiczna matka, o której mówiło się wcześniej, że zmarła wydając córkę na świat, w rzeczywistości przeżyła poród.

W głównej obsadzie „Batwoman” powrócą Javicia Leslie, Rachel Skarsten, Megan Tandy, Nicole Kang i Camrus Johnsos. W serialu nie powróci Dougray Scott. Jedną z głównych ról zagra też Victoria Cartagena.

Źródło: Deadline / zdj. NBC