Nick Jonas i Laurence Fishburne zagrają w kolejnej adaptacji komiksu

Nick Jonas i Laurence Fishburne zagrają główne role w nowym thrillerze akcji bazującym na komiksie pod tytułem „The Blacksmith”. Poznajcie szczegóły.

Do obsady produkcji w najbliższym czasie ma dołączyć także znana aktorka, której przypadnie główna rola kobieca, ale jak na razie jej nazwisko nie zostało ujawnione.

Głównym bohaterem produkcji jest Wes Loomis (Jonas), ekspert w dziedzinie broni, którego tajne laboratorium zostaje zniszczone, a większość jego współpracowników zamordowanych. Mężczyzna musi uciekać wraz z młodym analitykiem CIA i spróbować znaleźć pomoc u Mathera (Fishburne), swojego mentora.

Reżyserią filmu zajmie się Pierre Morel, twórca odpowiadający za takie produkcje jak: „Smak zemsty. Peppermint”, „Gunman: Odkupienie”, „Pozdrowienia z Paryża” i „Uprowadzona”. Stworzeniem scenariusza na podstawie powieści graficznej z 2011 roku zajął się Ben Ripley. Za komiks „The Blacksmith” odpowiadają Malik Evans i Richard Sparkman.

Prace na planie mają ruszyć pod koniec 2020 roku, a studio AGC ma nadzieję, że film stanie się początkiem nowej franczyzy.

źródło: deadline.com / zdj. Sony Pictures / Warner Bros.