Nicki Minaj, Ice Spice i Aqua też promują film z Margot Robbie. Oto „Barbie World”

Do sieci trafiły kolejny utwór z nadchodzącego wielkimi krokami filmu o lalce Barbie. Tym razem widzowie mogą obejrzeć teledysk do utworu pt. „Barbie World”, za który odpowiadają Nicki Minaj, Ice Spice oraz zespół Aqua znany z hitu „Barbie Girl” sprzed 26 lat. Sprawdźcie, co będzie przygrywać lalkowym bohaterom obrazu w reżyserii Grety Gerwig

Najpierw Dua Lipa, a teraz Nicki Minaj. Gwiazdy śpiewają dla „Barbie

Opublikowany miesiąc temu soundtrack do filmu o lalce Barbie jest wypełniony gwiazdami współczesnej muzyki POP. Obok piosenki Dua Lipy (której teledysk krąży już w sieci) na krążku z muzyką do „Barbie” znajdą się kompozycje tak rozpoznawalnych marek, jak Charli XCX, Ava Max, Dominic Fike czy Fifty Fifty. Za opracowanie albumu odpowiada Mark Ronson, który w dorobku ma współpracę z muzykami pokroju Bruno Marsa, Lady Gagi czy Adele.

Fabuła skupia się na losach protagonistki (w tej roli Margot Robbie), która zostaje zmuszona opuścić Barbieland z powodu swych tzw. niedoskonałości. Po tych perturbacjach bohaterka ląduje wraz z Kenem (granym przez Ryana Goslinga) w realnym świecie, gdzie czeka na nią masa niespodzianek. Gerwig nakręciła film na podstawie skryptu sporządzonego wspólnie z Noah Baumbachem.

Sprawdź też: Nadchodzi nowy dreszczowiec twórcy „Split”. O czym opowie „Trap” M. Nighta Shyamalana

Kiedy premiera filmu „Barbie”?

Premiera „Barbie” została wyznaczona na 21 lipca tego roku. W Polsce zobaczymy film równolegle z premierą amerykańską.

Zdj. YouTube/Nicki Minaj