Dua Lipa śpiewa dla Barbie. Zobaczcie teledysk do pierwszej piosenki do filmu z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem

Wkrótce po premierze następnego zwiastuna Barbie” otrzymaliśmy możliwość przesłuchania pierwszego singla ze ścieżki dźwiękowej. Rzućcie okiem jak prezentuje się teledysk do napisanego na potrzeby filmu kawałka „Dance The Night” Dua Lipy

Teledysk  „Dance The Night” od Dua Lipy do filmu „Barbie”

Soundtrack do inspirowanego kultową lalką filmu Grety Gerwig robi wrażenie. Oba Dua Lipy, której nową kompozycję odnajdziecie poniżej, na krążku znajdą się kompozycje takich popowych gwiazd jak Ava Max, Charli XCX, Dominic Fike czy Fifty Fifty. Co ciekawe, w ramach muzycznej ścieżki dźwiękowej widowiska usłyszymy też Ryana Goslinga, wcielającego się w rolę Kena. Dodajmy, że za opracowanie soundtracku „Barbie” odpowiada Mark Ronson, który w dorobku ma współpracę z muzykami pokroju Bruno Marsa, Adele, Lady Gagi czy Adele.

  

Film w reżyserii Grety Gerwig opowie o tym, jak tytułowa bohaterka zostaje zmuszona opuścić Barbieland z powodu swych tzw. niedoskonałości i wyrusza w pełną niespodzianek przygodę w realnym świecie.

Oprócz Robbie i Goslinga w obsadzie „Barbie” są też Kate McKinnon („Saturday Night Live”), America Ferrera („Brzydula Betty”), Emerald Fennell („Obiecująca. Młoda. Kobieta”), Emma Mackey („Sex Education”), Ncuti Gatwa („Sex Education”), Simu Liu („Shang-Chi”), Hari Nef („Assassination Nation”), a także Will Ferrell („Legenda Telewizji”). Gerwig sporządziła scenariusz wraz z Noah Baumbachem („Historia małżeńska”).

Sprawdź też: Orientacja seksualna Jaskra potwierdzona. Wiemy, z kim poromansuje trubadur w 3. sezonie „Wiedźmina”

Studio Warner Bros. pokazało w sieci nowy zwiastun filmu poświęconego słynnej lalce Barbie. Tytułową rolę w produkcji zagrała Margot Robbie. Z kolei w roli jej partnera, Kena, obsadzono Ryana Goslinga. Reżyserią zajęła się Grety Gerwig mająca w dorobku dramaty „Lady Bird” i „Małe kobietki”.

Premiera „Barbie” została wyznaczona na 21 lipca tego roku.  

zdj. Warner Bros.