Nicole Kidman i Antonio Banderas wystąpią w erotycznym dreszczowcu studia A24!

Fani filmów studia A24 mają na co czekać. W planach znajduje się gwiazdorski dreszczowiec erotyczny „Babygirl”. Reżyserią zajmie się Halina Reijn, z którą ceniona przez widzów wytwórnia współpracowała już przy okazji ubiegłorocznego „Bodies Bodies Bodies”. 

Nicole Kidman i Antonio Banderas w obsadzie erotycznego dreszczowca

W nowym filmie Reijn opowie historię odnoszącej sukcesy prezeski pewnej korporacji, która nawiązuje nielegalny romans ze znacznie młodszym od siebie praktykantem. Autorka „Bodies Bodies Bodies”, dobrze przyjętego komedio-slashera z zeszłego roku, odpowie nie tylko za reżyserię, a również scenariusz „Babygirl”

Choć o samej realizacji – terminie premiery filmu, czy choćby terminie wejścia na plan – nie ujawniono na chwilę obecną zbyt wiele informacji, wiemy, kto znajdzie się na pierwszym planie. Z „Babygirl” związało się już kilka gwiazdorskich nazwisk: Nicole Kidman („Wiking”), Antonio Banderas („Indiana Jones i artefakt przeznaczenia”), Harris Dickinson („W trójkącie”), Sophia Wilde („Mów do mnie!”) oraz Jean Reno („Pięciu braci”). 

Za wyprodukowanie filmu odpowiedzą między innymi David Hinojosa („Bodies Bodies Bodies”), Julia Oh („American Honey”), Zach Nutman („Solo”), Christine D'Souza Gelb („Poprzednie życie”) oraz sama Reijn.

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Tatiana Volobueva / Xavier Collin / depositphotos