„Nie czas umierać” – prace na planie zakończone. Craig i Fukunaga na zdjęciu

Zakończyły się prace na planie 25. części filmowego cyklu o przygodach Agenta 007, którą w oryginale zatytułowano „No Time To Die”. Zobaczcie ostatnie zdjęcie z planu.

Ekipa zdjęcia pracowała na planie filmu z przerwami od marca tego roku. Prace zostały zakończone oficjalnie dzisiaj, 26 października. Z tej okazji do sieci trafiło nowe zdjęcie, na którym pojawili się żegnający się z serią Daniel Craig oraz reżyser filmu Cary Joji Fukunaga.

Nowa odsłona Bondowskiej serii zadebiutuje w polskich kinach już 3 kwietnia 2020 roku. Polacy zobaczą film pięć dni wcześniej niż Amerykanie. W USA premiera filmu, którą początkowo zapowiadano na 14 lutego 2020 roku, została ostatecznie przesunięta na 8 kwietnia 2020 roku

bond-25-13e.jpg

Fabuła i obsada nowego Bonda

Na początku filmu zastaniemy Bonda, który porzucił służbę agenta MI6 i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Bohaterowi nie będzie jednak dane zbyt długo cieszyć się emeryturą, po tym, jak zjawia się u niego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA i prosi o pomoc. Wysłannik amerykańskiego rządu potrzebuje pomocy w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okazuje się jednak bardziej niebezpieczna, niż początkowo przypuszczano, i naprowadza Bonda na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

Oprócz Craiga w głównych rolach powrócą Ralph Fiennes jako M, Lea Seydoux jako Madeleine Swann, Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako Q, z Rory Kinear jako Tanner i Jeffrey Wright jako Felix Leiter. W nowych rolach pojawią się natomiast Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Arma, David Dencik, Lashana Lynch i Rami Malek.

źródło: Twitter.com / zdj. MGM