„Nie martw się, kochanie”, „Halloween. Finał” i inne. Premiery stycznia na DVD i Blu-ray

Znamy styczniowe zapowiedzi dystrybutora Galapagos. Na początek 2023 roku wydawca przygotował między innymi premierę edycji DVD i Blu-ray z filmem „Nie martw się, kochanie” oraz horrorem „Halloween. Finał”.

Pierwszą premierą stycznia będzie thriller Nie martw się, kochanie”, w którym zagrali Florence Pugh oraz Harry Styles. Produkcja studia Warner Bros. doczeka się w Polsce standardowych wydań na DVD i Blu-ray. Na niebieskim krążku znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Możemy też liczyć na polskiego lektora oraz napisy.

Drugą i zarazem ostatnią premierą stycznia, która doczeka się zarówno edycji na DVD, jak i Blu-ray, będzie komedia romantyczna Bilet do raju z Georgem Clooneyem i Julią Roberts w rolach głównych. W jej przypadku również możemy liczyć wyłącznie na standardowe wydania w plastikowych opakowaniach.

Dwie pozostałe premiery stycznia to horrory „Uśmiechnij się” oraz „Halloween. Finał”. Obydwa tytuły trafią jednak w Polsce tylko na płyty DVD. Nie doczekamy się w ich przypadku edycji Blu-ray, a tym bardziej 4K UHD.

Styczniowe premiery na DVD i Blu-ray:

  • „Nie martw się, kochanie” na Blu-ray i DVD – premiera 18 stycznia
  • „Bilet do raju” na Blu-ray i DVD  – premiera 19 stycznia
  • „Uśmiechnij się” na DVD  – premiera 25 stycznia
  • „Halloween. Finał” na DVD  – premiera 26 stycznia

zdj. Warner Bros.