Niebawem trafimy do hotelu „The Continental”. Nowy zwiastun prequela „Johna Wicka”

Do sieci trafił nowy zwiastun serialu „The Continental” będącego serialowym prequelem cyklu filmów akcji o Johnie Wicku. Zobaczcie, jak zapowiada się produkcja, którą już za niecały miesiąc będziemy mogli obejrzeć w serwisie Prime Video. W roli głównej młodego Winstona (w filmach gra go Ian McShane) występuje Colin Woodell („Stewardessa”).

Nowy zwiastun serialu „The Continental”. O czym opowie prequel „Johna Wicka”?

Serial odkrywa początki kultowego hotelu dla zabójców z uniwersum Johna Wicka oczami młodego Winstona Scotta, który zostaje wciągnięty w półświatek Nowego Jorku z lat 70., aby stawić czoła przeszłości, którą myślał, że pozostawił za sobą. Winston przeżywa śmiertelnie niebezpieczną podróż przez tajemniczy podziemny hotelowy świat, podejmując wstrząsającą próbę przejęcia hotelu, w którym ostatecznie obejmie tron.

Obok Woodella obsadę serialu „The Continental” uzupełniają: Ayomide Adeguna jako Charon, Mel Gibson jako Cormac, Mishel Prada jako KD, Jeremy Bobb jako Mayher oraz Ben Robson jako Frankie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o bohaterach produkcji, musicie zapoznać się z tym artykułem. Debiut odcinkowego prequela „Johna Wicka” odbędzie się 22 września na Prime Video, czyli równolegle z premierą w USA. Poniżej przedstawiamy nowy zwiastun w oryginalnej oraz polskiej wersji językowej.

Sprawdź też: Będzie hit? Chris Hemsworth i Pedro Pascal staną naprzeciw siebie w filmie akcji w stylu „Gorączki”!

Zdj. Prime Video