Prequel „Johna Wicka” trafi do Polski bez opóźnień! Poznajcie bohaterów serialu

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów Johna Wicka. Serialowy prequel popularnej serii z Keanu Reevesem trafi do polskich widzów równo z premierą w USA. Jak zapowiada się trzyczęściowy serial The Continental: Ze świata Johhna Wicka? Poznajcie jego głównych bohaterów.

Serial The Continental: Ze świata Johhna Wicka w Polsce trafi na Prime Video

Serial odkryje historię kultowego hotelu dla zabójców, który jest centralnym elementem uniwersum Johna Wicka. W produkcji zobaczymy młodego Winstona Scotta, który zostaje wciągnięty w rzeczywistość Nowego Jorku lat 70., aby zmierzyć się z przeszłością, o której myślał, że jest już za nim. Winston obiera śmiertelnie niebezpieczną ścieżkę przez tajemnicze podziemia hotelu, podejmując próbę jego przejęcia, gdzie ostatecznie zasiądzie na tronie

Pierwszy z trzech odcinków serialu The Continental: Ze świata Johhna Wicka zadebiutuje w Polsce na platformie Prime Video już 22 września. Kolejne rozdziały będą debiutowały z tygodniowym odstępem.

Sprawdź też: Czy to już „Barbenheimer 2.0”? Cillian Murphy chętnie zagra Kena w sequelu „Barbie”.

Winston Sctoot grany przez: Colina Woodella

Kim jest Winston Scott? Przystojny, inteligentny, wyluzowany i opanowany Winston to doświadczony biznesmen, który myśli nieszablonowo. Po traumatycznym wydarzeniu, które sprawiło, że znalazł się na celowniku wymiaru sprawiedliwości, Winston pracował jako odnoszący sukcesy biznesmen w Londynie, kiedy Cormac, król podziemia z czasów jego przeszłości, wysłał go na poszukiwanie jego brata, Frankiego.

TCL1_022022_01495R_Crop kopia-min.jpg

Charon grany przez: Ayomide Adeguna

Kim jest Charon? Kiedy poznajemy młodego Charona, jest on zaufanym asystentem Cormaca. W trakcie serii wydarzeń lojalność Charona zostanie wystawiona na próbę, a on sam będzie musiał wybrać między swoim protektorem a potencjalnie odnalezioną rodziną.

TCL1_022122_05483R kopia-min.jpg

Cormac grany przez: Mela Gibsona

Kim jest Cormac? Przerażająca siła, bezwzględny, brutalny, ale potrafiący również czarować, Cormac jest nowojorską gruba rybą i obecnym menedżerem w hotelu Continental. Cormac ma wspólną przeszłość z Winstonem i Frankiem Scottem, a kiedy Frankie kradnie artefakt o ogromnej wartości dla mocodawców Cormaca, ten ostatni wciąga Winstona z powrotem do przestępczego podziemia. Będziemy świadkami narastającej desperacji, kipiącego gniewu i szaleństwa Cormaca.

TCL1_022022_04121R kopia-min.jpg

KD i Mayher grani przez: Mishel Pradę i Jeremy’ego Bobba

KD jest detektywem w nowojorskiej policji i nie znosi korupcji, która penetruje jej szeregi. Zdeterminowana, by odkryć przestępcze działania w mieście, napędzana osobistymi motywacjami, KD natknie się na świat hotelu The Continental i ostatecznie stanie twarzą w twarz z duchami swojej przeszłości.

Mayhew również jest detektywem NYPD i jednocześnie przełożonym KD, choć ich relacja to coś więcej niż tylko wspólna praca. Żonaty i mający dzieci Mayhew ma słabość do KD i bez ogródek ostrzega ją, by trzymała się z dala od hotelu Continental.

TCL1_022122_06676R_Crop kopia-min.jpg TCL1_101_120421_0372 v1 kopia-min.jpg

Frankie i Yen grani przez: Bena Robsona and Nhung Kate

Kim jest Frankie? Frankie jest starszym bratem Winstona i zabójcą z naturalnym talentem do swojej profesji. Podczas gdy Winston stał się odnoszącym sukcesy londyńskim biznesmenem, Frankie zaciągnął się do wojska i został wysłany do Wietnamu. Po powrocie do kraju Frankie staje się jednym z najbardziej zaufanych ludzi Cormaca, a następnie kradnie bezcenny artefakt z serca hotelu Continental, uruchamiając ciąg zdarzeń, który pozwoli mu ponownie zbratać się z Winstonem. Frankie nie wie, że jego akt buntu zmieni układ sił w hotelu Continental na wiele lat.

Kim jest Yen? Yen to żona Frankiego, która jest gotowa znieść wszelkie trudności, aby być z nim, w tym życiu w podziemiu i w ukryciu po dokonanej przez Frankiego kradzieży, która naraża ich oboje na poważne niebezpieczeństwo. Głęboko podejrzliwa wobec wszystkich, Yen jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że Frankie ma brata, z którym od dawna nie ma kontaktu. Zaciekła wojowniczka, która nie cofnie się przed niczym, by chronić tych, których kocha, Yen jest zwolenniczką drugich szans i odnaleziona rodzina jest dla niej bardzo ważna. Jest jednak również najbardziej zabójczą wojowniczką z całej grupy.

TCL1_101_111721_0410 v1C kopia-min.jpg

Lou i Miles grani przez: Jessicę Allain and Huberta Point-Du Joura

Kim jest Lou? Inteligentna i nieustraszona, jest ekspertką w sztukach walki. Prowadzi dojo, które ojciec zostawił jej i jej bratu, Milesowi. Niestety, dojo to studnia pieniędzy, a Lou niechętnie zgadza się pracować z bratem w jego niebezpiecznym biznesie handlu bronią. Jako pacyfistka, Lou odmawia używania broni, ale ta zasada zostanie wystawiona na próbę.

Kim jest Miles? Twardy, lojalny i inteligentny Miles jest weteranem z Wietnamu, który zajął się handlem bronią, walcząc za granicą w wojnie, w której nie chciał brać udziału, dla kraju, który nie szanował go jako czarnoskórego mężczyzny. Miles handluje bronią z innymi weteranami Frankie i Lemmym oraz swoją niechętną siostrą, Lou. Miles usprawiedliwia swój niebezpieczny biznes jako jedyny sposób na utrzymanie dojo swojego zmarłego ojca.

TCL1_101_121621_0367 v1C kopia-min.jpg

zdj. Prime Video