Niebezpieczna więź Jenny Ortegi i Martina Freemana. Zobaczcie fragment nowego psychothrillera

W sieci ukazał się nowy klip z thrillera psychologicznego „Miller's Girl”, w którym główne role grają Jenna Ortega („Wednesday”) i Martin Freeman („Hobbit”). Produkcja od debiutującej reżyserki Jade Halley Bartlett powstała na podstawie scenariusza, który w 2016 roku trafił do rankingu najlepszych niezrealizowanych scenariuszy znanego jako Czarna Lista.

Film, którego realizacją zajęły się wytwórnie Lionsgate i studio Point Grey, opowiada historię pewnej utalentowanej uczennicy i jej nauczyciela. Duet zmierzy się z nieoczekiwanym rezultatem zadania domowego ze sztuki kreatywnego pisania: mroczną i skomplikowaną relacją, która może poważnie zaważyć na ich przyszłych życiach. 

„Miller's Girl” – kiedy premiera thrillera z gwiazdą „Wednesday”?

Poza stanięciem za kamerą Halley Bartlett odpowiada też za wyróżniony w 2016 roku tekst do filmu. Produkują Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Josh Fagen oraz Mary-Margaret Kunze. „Choć niezmiernie cieszymy się na myśli o chwili, w której film zacznie mówić sam za siebie, [powiemy tylko], że talent zebrany przy tej produkcji to świadectwo tekstu Jade. [Tekstu] który wabi oszałamiającym głosem. A potem pożera w całości” – opowiadała o projekcie jedna z kierowniczek wytwórni, Erin Westerman

Za oceanem premiera filmu odbędzie się dokładnie 26 stycznia. Termin debiutu w Polsce nie został jeszcze ujawniony.

zdj. Lionsgate