Niespodziewany powrót do serialu „The Boys”. Ten bohater pojawi się w 4. sezonie!

W czerwcu wrócimy do brutalnego świata superbohaterów znanego z serialu „The Boys”. Platforma Prime Video będzie niedługo promowała czwarty sezon swojej popularnej produkcji na fanowskim wydarzeniu w Meksyku, a pokazane właśnie plakaty zdradzają powrót jednej z postaci, którą w pożegnaliśmy w poprzedniej serii.

Serial „The Boys” wraca z czwartym sezonem! Kto pojawi się na ekranie?

Prime Video zaprezentowało właśnie serię nowych grafik z głównymi bohaterami czwartego sezonu serialu „The Boys”, który niedługo będzie promowany podczas CCXP Mexico. Jeden z banerów potwierdza powrót pewnej postaci, którą wydawało się, że pożegnaliśmy w definitywny sposób w poprzedniej serii.

Na plakacie widnieje bowiem nie kto inny jak Black Noir, który został brutalnie zabity w finale trzeciej serii przez Homelandera. Biorąc pod uwagę, że akurat ten bohater ukrywany jest cały czas pod pełnym kostiumem i nie znamy jego tożsamości, to możemy zakładać, że nie będzie to ten sam Black Noir, który pojawiał się do tej pory. Pod maską na pewno będzie ukrywał się ktoś inny, a niektórzy z fanów zakładają, że może to być nawet Soldier Boy (Jensen Ackles), który na koniec trzeciego sezonu został ponownie uwięziony.

Sprawdź też: Na ten film w streamingu czekaliśmy! Oscarowa produkcja już dostępna na Disney+

Czwarty sezon rozpocznie się na chwilę po wydarzeniach z finału „Pokolenia V” i akcja będzie rozgrywała się na chwilę przed wyborami. Świat jest na krawędzi. Victoria Neuman jest bliżej Gabinetu Owalnego niż kiedykolwiek wcześniej i m potężnego obrońcę: Homelandera, który umacnia swoją władzę w Vought. Tymczasem Butcher, któremu pozostały ostatnie miesiące życia, stracił zaufanie syna Becci, a także pozycję lidera w drużynie Chłopaków.

Czwarty sezon „The Boys” – kiedy premiera?

Czwarty sezon „The Boys” zadebiutuje na platformie Prime Video już 13 czerwca 2024 roku. W dniu premiery zobaczymy trzy odcinki. Kolejne będą pojawiały się co tydzień, a na cały sezon złoży się w 8 epizodów.

W nowego bohatera w czwartym sezonie wcielił się Jeffrey Dean Morgan. Aktor zagrał przyjaciela Butchera i dzięki udziałowi w „The Boys” ponownie spotkał na planie Erica Kripkego, twórcę, z którym współpracował przez lata przy serialu „Supernatural”. W obsadzie pojawią się też dwie nowe aktorki: Susan Heyward grająca Sister Sage oraz Valorie Curry grająca Firecracker.

Do obsady czwartego sezonu dołączyli Simon Pegg, powracający raz jeszcze do roli ojca Hughiego CampbellaRosemarie DeWitt („Schody”), która zagra matkę Hughiego, Bob Benedict („Supernatural”), Elliot Knight („Kolor z przestworzy”), Valorie Curry („Blair Witch”) i Susan Heyward („Poltergeist”). W głównych rolach powracają oczywiście Jack Quaid, Karl Urban, Erin Moriarty i Chace Crawford.

The Boys sezon 4 bohaterowie

The Boys sezon 4 bohaterowie

The Boys sezon 4 bohaterowie

The Boys sezon 4 bohaterowie

The Boys sezon 4 bohaterowie 

zdj. Prime Video