„Niezniszczalni 4” jednak powstaną? Kiedy ruszą zdjęcia?

Po ponad roku przerwy powrócił temat kolejnej odsłony serii „Niezniszczalni”. Najnowsze informacje wskazują, że ekipa mogłaby wejść na plan czwartej części jeszcze w tym roku.

O powstaniu czwartej części mówiło się już kilka lat temu, ale ostatecznie plany nie zostały nigdy zrealizowane, bowiem Stallone zajęty był powrotem do swoich najpopularniejszych franczyz. Aktor wstąpił w kolejnej odsłonie serii „Rambo” i powrócił jako Rocky w drugim filmie z serii „Creed”. Ostatni raz o filmie aktor wspominał w lipcu 2019 roku, kiedy zapewniał, że ruszyły prace nad stworzeniem filmu.

Teraz o ujawnienie nowych informacji na temat produkcji pokusił się Randy Couture wcielający się w jednego z drugoplanowych bohaterów. W wywiadzie dla The Jenna Ben Show aktor zdradził, że ostatnio poinformowano go o pracach nad scenariuszem i ewentualnym terminie rozpoczęcia zdjęć. Couture twierdzi, że ekipa miałaby pojawić się na planie tej lub następnej jesieni.

Wygląda na to, że zrobimy „Niezniszczalnych 4”. Dłubią w tym od kilku lat, ale niedawno dowiedziałem się od mojego agenta, że ​​pracują nad scenariuszem do i planują zdjęcia do tej lub następnej jesieni.

Seria opowiada przygody grupy najemników dowodzonej przez Barneya Rossa, w którego wciela się sam Sylvester Stallone. Franczyza opiera się przede wszystkim na gwiazdach kina akcji lat 80. i 90. ubiegłego wieku. W obsadzie pojawiły się tacy aktorzy jak Dolph Lundgren, Jet Li, Bruce Willis i Arnold Schwarzenegger. W jednego z głównych bohaterów serii wciela się także przedstawiciel nowego pokolenia kina akcji, Jason Statham, ale jak na razie nie wiemy jeszcze, którzy z aktorów powrócą w czwartej serii. Trudno też przewidzieć, kiedy film zawita do kin.

Na początku zeszłego roku pojawiła się informacja, że w ramach kontynuowania franczyzy stworzony zostanie spin-off, który ma skoncentrować się na postaci Jasona Stathama. Od tego czasu nie ujawniono jednak żadnych nowych informacji o statusie projektu.

źródło: screenrant.com / zdj. Millennium Films / Lionsgate