Nigdy więcej nie spojrzycie tak samo na pluszowego misia – zwiastun „Urojenia”

Wytwórnia Blumhouse pokazała w sieci nowy zwiastun dreszczowca „Urojenie”. Za wyprodukowanie filmu odpowiadają twórcy „M3GAN” i „Pięciu koszmarnych nocy”. O czym opowie? Kiedy premiera?

Urojenie” kolejnym murowanym hitem grozy tego roku

Centralną postacią filmu będzie kolejna dla Blumhouse'u przerażająca dziecięca zabawka. Tym razem bohaterom przyjdzie zmierzyć się z „wymyślonym przyjacielem”, który zamieszkał w pluszowym misiu.

„Gdy Jessica wraz z rodziną powraca do domu z dzieciństwa, jej najmłodsza pasierbica Alice nawiązuje niepokojącą relację z pluszowym misiem o imieniu Chauncey, którego odnajduje w piwnicy. Z upływem czasu urocze z początku zabawy Alice i Chaunceya stają się coraz bardziej złowieszcze” – napisano w oficjalnym opisie filmu.

W obsadzie „Urojenia” znaleźli się DeWanda Wise („Jurassic World: Dominium”), Pyper Braun („Erin i Aaron”), Tom Payne („Syn marnotrawny”), Betta Buckley („Eight is Enough”), Veronica Falcon („Wyprawa do dżungli”), Matthew Sato („High School Musical: Serial”), Taegen Burns („Ulice zbrodni”) i Suzette Lange („Nawiedzony dwór”). 

Za reżyserię odpowiada Jeff Wadlow, twórca takich produkcji jak „Klątwa Hollow Bridge”, „Prawda czy wyzwanie” i „Czy boisz się ciemności?”. Scenariusz opracowali z kolei Greg Erb („Księżniczka i żaba”), Bryce McGuire („Night Swim”) oraz Jason Oremland („Monster High: The Movie”).

Premierę filmu zaplanowano na 8 marca tego roku.

zdj. Lionsgate