Nowa odsłona Filmożerców - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Dobiegły końca prace nad nową odsłoną Filmożerców! Z przyjemnością prezentujemy Wam nową szatę graficzną, a także kilka nowych funkcjonalności portalu.

W celu przyciągnięcia jeszcze większej liczby czytelników zdecydowaliśmy się na poszerzenie tematyki serwisu. Od dzisiaj na Filmożercach znajdziecie najciekawsze informacje ze świata filmu, seriali i komiksu. Nie oznacza to jednak, że przestaniemy informować Was o promocjach na wydania Blu-ray i DVD. Cały czas naszym głównym celem będzie wyszukiwanie najciekawszych okazji cenowych, dzięki którym możecie powiększać swoje filmowe kolekcje. Kolejnym dodatkiem będą także recenzje filmów oraz ich wydań. Będziemy starać się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji o obrazie, dźwięku i innych zaletach lub wadach poszczególnych wydań.

Największą zmianą, jaką przygotowaliśmy, jest całkowita modyfikacja wyglądu oraz zupełnie nowy układ strony. Co ważne, portal jest w pełni responsywny, dzięki czemu możecie przeglądać go na urządzeniach mobilnych i tabletach. Główna strona została podzielona na trzy kategorie:
- Aktualności, czyli najnowsze informacje o filmach, serialach, wydaniach i komiksach,
- Promocje, czyli informacje o przecenach z podziałem na Blu-ray, DVD i komiksy,
- Artykuły, czyli recenzje lub inne formy publicystyki również z podziałem na filmy, seriale, wydania i komiksy.

W pasku Filmoskop, który znajduje się tuż pod promowanymi wiadomościami, możecie śledzić aktualne promocje w polskich i zagranicznych sklepach. Warto dodać, że w panelu wyświetlane są wyłącznie najniższe ceny na dane wydanie. W kolejnych zakładkach znajdziecie nowości, zapowiedzi oraz wydania, które zostały niedawno dodane do naszej bazy.

W bocznym panelu umieszczone zostały odnośniki do naszych profili społecznościowych, na których możecie śledzić najciekawsze informacje związane z naszym portalem. Gorąco zachęcamy w szczególności do polubienia naszego profilu na Facebooku. Niżej znajdziecie plansze z najbardziej wyczekiwanymi zapowiedziami oraz zestawienie najpopularniejszych wydań w kolekcjach użytkowników. Wszelkie statystyki zliczane są na podstawie danych zaczerpniętych z Filmoskopu, dlatego zachęcamy do częstszego korzystania z listy życzeń i uzupełniania swoich kolekcji. Plansze rozdzielone zostały panelem z ostatnimi dyskusjami na forum, portalu oraz Filmoskopie.

Nowa odsłona to także nowe możliwości dla naszych czytelników. Jeśli chciałbyś podzielić się z innymi swoją opinią o filmie, serialu, komiksie lub zaprezentować zdjęcia ciekawego wydania, to wystarczy, że zgłosisz się do nas, a damy Ci taką możliwość. Po zatwierdzeniu Twój wpis trafi na portal. Swoje zgłoszenia nadsyłajcie poprzez formularz kontaktowy lub forum.

W każdym wpisie czekamy na Wasze komentarze, które możecie pisać korzystając z systemu Disqus. System ten został zintegrowany z bazą użytkowników i od teraz po zalogowaniu na Filmożercach możecie bezpośrednio pisać ze swojego filmożercowego konta.

Aby portal mógł się ciągle rozwijać, postanowiliśmy wprowadzić reklamy, które zostały dopasowane do nowego układu strony i są całkowicie nienachalne dla czytelników. Jak wiecie, nigdy nie pobieraliśmy żadnych opłat za korzystanie z naszego serwisu i nigdy nie będziemy tego robić, dlatego mamy nadzieję, że zaakceptujecie pojawienie się kilku reklam. Przeczytaj więcej o wspieraniu Filmożerców.

Pod adresem archiwum.filmozercy.com znajdziecie wszystkie newsy, które zostały opublikowane przed 22 września 2016 roku.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona Filmożerców przypadnie Wam do gustu. Czekamy na Wasze komentarze i sugestie odnośnie nowego wyglądu oraz rozwiązań, jakie wprowadziliśmy.