Nowa „Plotkara” zadebiutuje na HBO GO. Znamy datę premiery

Odświeżona wersja popularnego serialu „Plotkara” trafi do polskich widzów platformy HBO GO. Premierę zaplanowano na końcówkę października.

Cały pierwszy sezon serialu opowiadającego o nowym pokoleniu uczniów prywatnej szkoły Upper East Side trafi do oferty serwisu HBO GO już 26 października. Tego samego dnia na platformie pojawią się też wszystkie sezony kultowej wersji „Plotkary” emitowanej w latach 2007-2012.

Nowa „Plotkara” przenosi nas z powrotem na Upper East Side, gdzie dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji śledzimy poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. Każdy ich krok opisywany jest tym razem w mediach społecznościowych. Nowa produkcja przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w samym krajobrazie Nowego Jorku. Przypomnijmy, że nowa wersja „Plotkary” została niedawno przedłużona na drugi sezon.

W rolach głównych w nowej produkcji występują: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith.

zdj. HBO