Nowa zapowiedź czwartego sezonu „Fargo”

W sierpniu stacja FX wznowi prace na planie czwartego sezonu serialu „Fargo”. Mimo że produkcja nie została jeszcze ukończona, to w sieci pojawiła się właśnie jej nowa zapowiedź pokazująca niepublikowane jeszcze fragmenty.

Po wznowieniu prac na planie w produkcję zaangażowane będą aż dwie ekipy. Druga z nich ma posłużyć jako zabezpieczenie, na wypadek gdyby w pierwszej doszło do zarażenia koronawirusem i przymusowego objęcia całej grupy przewidzianą zasadami bezpieczeństwa kwarantanną. 

Pierwsze dwa odcinki nowej serii „Fargo” miały zadebiutować 19 kwietnia, ale ich premiera została z oczywistych powodów odwołana. Nowa data premiery powinna zostać ustalona po wznowieniu prac na planie. Aktualnie zakończone zostały prace na planie ośmiu z dziesięciu odcinków czwartego sezonu. Kilka miesięcy temu stacja FX Networks miała nadzieję, że serial będzie mógł zadebiutować na małym ekranie jeszcze w tym roku.

Główną rolę w nowej serii zagrał Chris Rock wcielający się w głowę rodziny afroamerykańskiego gangu – mężczyznę, który musiał oddać swojego najstarszego syna wrogowi i musi przygarnąć potomka swojego największego przeciwnika. W głównej obsadzie czwartej serii są także Jack Huston jako Odis Weff, Jason Schwartzman jako Josto Fadda i Ben Whishaw jako Rabbi Milligan. W roli showrunnera nowego sezonu powróci twórca serialu Noah Hawley. Warren Littlefield, John Cameron, Joel i Ethan Coen powrócą jako producenci wykonawczy serialu.

zdj. FX