Nowa zapowiedź filmu „The Batman” przypomina o premierze

Japońskie oddział studia Warner Bros. pokazał nową zapowiedź filmu The Batman”, w którym nową wersję Mrocznego Rycerza zagrał Robert Pattinson.

Prace na planie filmu „The Batman” rozpoczęto w styczniu zeszłego roku, ale pandemia koronawirusa zmusiła ekipę zdjęciową do kilku przerw i po wielu opóźnieniach prace zakończono dopiero w marcu 2021 roku. W lipcu ruszyły dokrętki do filmu i ekipa ponownie zameldowała się na planie w Szkocji, a następnie w Wielkiej Brytanii.

Tymczasem o przyszłorocznej premierze filmu postanowił przypomnieć widzom japoński oddział studia Warner Bros., który zaprezentował nowy spot składający się z ujęć pokazanych w pierwszym zwiastunie prawie 12 miesięcy temu. Zapowiedź nie pokazuje nam żadnych nowych fragmentów filmu, ale potwierdza, że przynajmniej na razie, premiera The Batman” nadal planowana jest na wiosnę 2022 roku. Dokładna data premiery to 4 marca 2022 roku.

W obsadzie nowego „Batmana” są Robert Pattinson jako Bruce Wayne, także: Paul Dano jako Edward Nashton, Jeffrey Wright jako James Gordon, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako prokurator z Gotham Gil Colson, Jayme Lawson jako kandydująca na burmistrza Bella Reál, Colin Farrell jako Pingwin i Andy Serkis jako Alfred.

zdj. Warner Bros.