Nowa zapowiedź i plakat bonusowych odcinków 10. sezonu „The Walking Dead”

Stacja AMC pokazała nową zapowiedź wideo sześciu dodatkowych epizodów dziesiątego sezonu serialu „The Walking Dead”. Doczekaliśmy się także nowego plakatu z głównymi bohaterami.

Ze względu na to, że pandemia koronawirusa doprowadziła do opóźnienia premiery jedenastego sezonu serialu, stacja AMC zrealizowała sześć dodatkowych odcinków, które formalnie zaliczone zostaną do dziesiątej serii „The Walking Dead”. Każdy z godzinnych odcinków będzie dotyczył osobistych historii głównych bohaterów i zabierze nas także w czasy sprzed wybuchu apokalipsy zombie. Do obsady nowych odcinków dołączyli Hilarie Burton, Okea Eme-Akwari (Elijah), a także Robert Patrick (Mays).

Kiedy premiera nowych odcinków 10. i 11. sezonu „The Walking Dead”?

W Stanach Zjednoczonych pierwszy z sześciu nowych odcinków zadebiutuje już 28 lutego 2021 roku. W Polsce zobaczymy go zgodnie z tradycją równo z premierą w USA, czyli 1 marca o godzinie 03:30. Odcinek zostanie ponownie wyemitowany na kanale FOX Polska tego samego dnia o godzinie 22:00. Jedenasty sezon serialu „The Walking Dead” został natomiast zaplanowany na jesień 2021 roku.

EtLUkhPXEAcirn0.jpg

zdj. AMC