Nowa zapowiedź Punishera i Jigsaw na terapii w kolejnym fragmencie serialu

Nowe ujęcia z drugiego sezonu serialu Punisher pojawiły się w nowej zapowiedzi oraz klipie przedstawiającym scenę z terapii Billy'ego Russo, który w nowych odcinkach przyjmie pseudonim Jigsaw. Zobaczcie sami.

W zeszłym tygodniu Netflix pokazał pierwszą zapowiedź drugiej serii Punishera oraz ujawnił jego oficjalną datę premiery. Dzisiaj z kolei do sieci trafiła kolejna zapowiedź przedstawiająca nowe postacie w świecie popularnego mściciela z Nowego Jorku. W materiale pojawiają się między innymi młoda dziewczyna o imieniu Amy, którą przed bandą zabójców będzie chronił tytułowy bohater. W drugim klipie mamy natomiast okazję do obejrzenia jednej z sesji terapeutycznej Billy'ego Russo, który po tym, jak w finale pierwszego sezonu został okaleczony przez Punishera, aby ukryć swoje blizny, będzie nosił maskę.

Drugi sezon zadebiutuje już 18 stycznia. Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Steve Lightfoot (Hannibal). W rolach głównych występują: Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim) i Floriana Lima (Dr. Krista Dumont).

źródło: Netflix