Nowe grafiki i plakaty z „WandaVision”. Logo SWORD ujawnia istotną zmianę względem komiksów

Do sieci trafiły nowe materiały promujące serial „WandaVision”. Wśród nich znalazły się plakaty, nowa zapowiedź i grafiki promocyjne przedstawiające nową bohaterkę MCU, która będzie należała do organizacji SWORD. Zobaczcie logo nowego odpowiednika SHIELD.

Na grafice widzimy pełną nazwę organizacji, która różni się nieco od tej znanej z komiksów. W serialu organizacja SWORD przedstawiona zostanie jako Sentient Weapon Observation Response Division, a nie jako Sentient World Observation and Response Department. Możemy więc zakładać, że organizacja ta nie będzie zajmowała się kosmicznymi zagrożeniami, a jej działania skupią się bardziej na chronieniu ludzi przed potężnymi jednostkami znajdującymi się już na Ziemi takimi jak na przykład Wanda. Na grafikach pojawia się także Monika Rambeau, którą po raz pierwszy widzieliśmy w filmie o przygodach Kapitan Marvel – wówczas była ona młodą córką najlepszej przyjaciółki Carol Danvers. Bohaterka pojawi się w serialu jako członkini organizacji SWORD, a zagrała ją Teyonah Parris.

W serialu zagrała także Kathryn Hahn wcielająca się w sąsiadkę pary głównych bohaterów, która będzie tak naprawdę potężną czarownicą znaną jako Agatha Harkness, która najprawdopodobniej ma coś wspólnego z położeniem, w którym znaleźli się Wanda i Vision.

ErYlOvzVEAAldrQ-min.jpg

Eri0H1bW8AIh321-min.jpg

ErjZZgKXAAI4rqk-min.jpg

ErjZZv8XcAIeu62-min.jpg

ErjZZFfW8AA5oZa-min.jpg

zdj. Marvel