Nowe gwiazdy zagrają w Marvelu. To oni stworzą Fantastyczną Czwórkę!

Marvel będzie miał nowe gwiazdy, które zostaną w filmowym uniwersum na lata. Po miesiącach poszukiwań studio znalazło w końcu aktorów, którzy stworzą nową wersję Fantastycznej Czwórki.

Od kilku dobrych miesięcy trafiają do nas informacje na temat castingu do nowego superbohaterskiego widowiska Marvela, które ma otworzyć kolejny rozdział w MCU. Studio kompletowało ostatnio obsadę do nowej „Fantastycznej Czwórki” i wygląda na to, że w końcu wiemy, kto wcieli się w popularnych superbohaterów.

O to nowa Fantastyczna Czwórka! Marvel postawił na głośne nazwiska

Daveed Diggs, Margot Robbie, Adam Driver i Paul Mescal.jpg

Według jednego z najpopularniejszych scooperów urywającego się w mediach społecznościowych pod pseudonimem MyTimeToShineHello, w obsadzie „Fantastycznej Czwórki” znaleźli się Adam Driver jako Reed Richards, Margot Robbie jako Sue Storm-Richards, Paul Mescal jako Johnny Storm i Daveed Diggs jako Ben Grimm. O takim składzie grupy mówiło się już od kilku tygodni, ale teraz przecieki sugerują, że aktorzy zostali już zakontraktowani i ich angaż jest pewny. A to o oznacza, że niedługo powinniśmy doczekać się oficjalnego potwierdzenia tych informacji.

Sprawdź też: Disney+ wreszcie pokaże TEN kultowy serial! Przygotujcie się na nostalgiczną bombę.

Fantastyczna Czwórka”  trafi do kin 14 lutego 2025 roku. Wyreżyserowaniem filmu zajmie się Matt Shakman. Ostatnio ogłoszono, że rolę scenarzysty produkcji przejął Josh Friedman mający w dorobku takie tytuły jak „Avatar: Istota wody”, „Wojna światów”, „Czarna Dalia” czy serialowy „Snowpiercer”.

źródło: MyTimeToShineHello zdj. rootstocks / depositphotos.com / TNT / Warner Bros. / Disney / Sony Pictures