Nowe nazwiska w obsadzie komedii „Shotgun Wedding” z Jennifer Lopez i Lennym Kravitzem

Kolejne nazwiska dołączyły do obsady szykownej przez Lionsgate komedii romantycznej „Shotgun Wedding”. W filmie, w którym główną rolę zagra Jennifer Lopez, pojawią się Callie Hernandez („La La Land”) i Steve Coulter („Watchmen”).

Wyreżyserowaniem filmu zajmie się Jason Moore, twórca mający w dorobku między innymi „Pitch Perfect” z 2012 roku. Scenariusz napisali Mark Hammer i Liz Meriwether. Wśród producentów znajdą się Jennifer Lopez oraz Ryan Reynolds.

Film opowie o Darcy (Lopez) i Tomie (Josh Duhamel)parze przygotowującej się do organizacji weselnego przyjęcia. Nadciągająca uroczystość powoduje, że para zaczyna mieć wątpliwości co do samego wesela, a jakby tego było mało, na przyjęciu pojawiają się porywacze, którzy biorą za zakładników wszystkich gości. Teraz Darcy i Tomie będą musieli połączyć siły, by uratować swojej rodziny, o ile wcześniej sami się nie pozabijają.

Na ekranie pojawią się też Lenny Kravitz, D'Arcy Carden („Barry”), Cheech Marin („Od zmierzchu do świtu”), Selana Tan („Bajecznie bogaci Azjaci”), Desmin Borges („Utopia”) i Alex Mallari.  

źródło: The Wrap / zdj. Lionsgate