Nowe nazwiska w obsadzie kontynuacji thrillera „Searching”

Sony Pictures ujawniło, kto wcieli się w główne role w nowym filmie z serii „Searching”, niebezpośredniej kontynuacji niskobudżetowego hitu z 2018 roku. Główne role w nowym filmie zagrają Nia Long („Fatalny romans”) i Storm Reid („Pułapka czasu”). 

Poza dwie aktorkami, w filmie pojawią się też Joaquim de Almeida, Ken Leung, Amy Landecker, Daniel Henney, Megan Suri i Tim Griffin. Szczegóły na temat fabuły kontynuacji wciąż nie zostały ujawnione. Wiemy natomiast, że film przedstawi zupełnie nową historię z nowymi bohaterami. Za reżyserię i scenariusz odpowiadają Will Merrick i Nick Johnson. Dodajmy, że dla obu twórców, druga część „Searching” będzie reżyserskim debiutem. 

Film z 2018 roku będący reżyserskim debiutem Aneesha Chaganty’ego, w którym główne role zagrali John Cho i Debra Messing zarobił w kinach na całym świecie 75,4 mln dolarów, podczas gdy jego budżet wyniósł 1 mln dolarów. Sony nabyło natomiast prawa do dystrybucji filmu za 5 mln. Głównym bohaterem produkcji był David Kim (Cho), który pewnego ranka stwierdza, że jego córka nie wróciła do domu od koleżanki. Mężczyzna za pomocą laptopa dziewczyny stara się ustalić, co stało się z jego córką.

źródło: Deadline.com / zdj. Sony Pictures