Nowe nazwiska w obsadzie spin-offu „Johna Wicka”. Aktorzy z „Supergirl” i „Fear the Walking Dead” na pokładzie

Poszerza się obsada „The Continental”, czyli trzyczęściowego, telewizyjnego prequela cyklu widowisk o przygodach Johna Wicka. W produkcji mają pojawić się aktorzy znani między innymi z „Fear the Walking Dead” i serialu „Supergirl” emitowanego na The CW.

The Continental” opowie historię Winstona próbującego odnaleźć się w burzliwych latach 70. ubiegłego wieku, kiedy w Nowym Jorku zaczynała rządzić mafia. Zobaczymy, jak bohater próbuje przejąć władzę w Continentalu będącym przystanią dla płatnych zabójców i zmaga się przy tym z własną przeszłością.

Do produkcji dołączyli właśnie między innymi Katie McGrath, znana z serialu o przygodach Kary Zor-El, czyli kuzynki Supermana oraz Mark Musashi, który wystąpił w pierwszym spin-offie uniwersum „Żywych trupów”. Poza nimi w obsadzie znaleźli się Ray McKinnon („Rectify”), Adam Shapiro („Jeszcze nigdy...”) i Marina Mazepa („Wcielenie”). Musahi i Mazepa wcielą się w zabójców znanych jako Hansel i Gretel (czyli Jaś i Małgosia). 

Spośród ogłoszonych wcześniej nazwisk, w obsadzie „The Continental” są już Peter Greene („Pulp Fiction”), Ayomide AdegunJeremy BobbColin Woodell (któremu przypadła rola młodego Winstona granego w filmach przez Iana McShane'a), Mel Gibson, Hubert Point-Du Jour („The Good Lord Bird”), Jessica Allain („Pralnia”), Mishel Prada („Vida”), Nhung Kate („The Housemaid”) i Ben Robson („Królestwo zwierząt”).

Showrunnerami i scenarzystami serialu są Greg Coolidge („Pracownik miesiąca”) i Kirk Ward („Tenacious D”). 

źródło: deadline.com / zdj. Lionsgate