Nowe nazwisko w obsadzie 5. sezonu „Fargo”. To aktor znany z „Białego Lotosu” i „Euforii”

W obsadzie 5. sezonu serialowego „Fargo” zameldował się jeszcze jeden aktor. Do ekipy dołączył przedstawiciel młodego pokolenia Lukas Gage, którego mogą kojarzyć fani takich seriali jak „Biały Lotos”, „Euforia” czy „American Vandal”. Urodzony w 1995 roku mężczyzna wcieli się w postać o imieniu Lars Olmstead. Będzie to rola o charakterze powracającym.

Akcja nadchodzących odcinków „Fargo” będzie rozgrywać się w 2019 roku. Tym razem fabuła ma poruszać kwestię porwań i zdrady, oraz przedstawić przed widzami pytania „kiedy porwanie nie jest porwaniem?”, no i „co, jeśli twoja żona nie jest twoja?” Serialowa antologia nawiązuje do kultowego filmu z 1996 roku autorstwa braci Coen i podobnie jak tamta produkcja przybliża okoliczności brutalnych zbrodni, ciągnących za sobą nieprzewidziane, bardzo zawiłe konsekwencje

Sprawdź też: „Na koniec dostajesz to, na co zasługujesz”. Pierwsza zapowiedź i data premiery ostatniego sezonu „Snowfall”

Gage wystąpi w 5. sezonie serialu obok takich aktorów i aktorek jak Juno Temple („Ted Lasso”), Jon Hamm („Mad Men”), Jennifer Jason Leigh („Nienawistna ósemka”), Joe Kerry („Stranger Things”), Sam Spruell („Na wodach północy”) czy Nick Gomez („Mecenas She-Hulk”). Nowe odcinkiFargo” mają zadebiutować na małym ekranie już w tym roku.

Lukas Cage w serialu Biały Lotos dla HBO Max

Źródło: Variety / Zdj. FX / HBO MAX