Nowe plakaty Wonder Woman 1984 i Birds of Prey

Z okazji odbywającego się w Las Vegas CinemaCon studio Warner Bros. pokazało nowe plakaty promujące przyszłoroczne premiery filmów "Wonder Woman 1984" i Birds of Prey. Zobaczcie sami.

D3L9xD5XsAImHol.jpg

D3L9jWqXkAEoHwY.jpg

Początkowo Wonder Woman miała powrócić do kin już w listopadzie 2019 roku, ale premiera filmu została przesunięta na 5 czerwca 2020 roku. Reżyseruje Patty Jenkins, a w rolach głównych wystąpią: Gal Gado, Chris Pine, Pedro Pascal, Kristen Wiig, Lynda Carter, Natasha Rothwell, Spencer Trinwith i Justin Sisk.

Głównym wątkiem w Birds of Prey będzie porwanie Cassandry Cain przez Czarną Maskę, który chce wyszkolić młodą dziewczynę na swoją zabójczynię. Bohaterki będą musiały stworzyć zespół, by uwolnić ją z rąk porywacza i udaje im się to stosunkowo wcześnie, a reszta filmu koncentruje się na walce z ludźmi Czarnej Maski i zapewnieniu bezpieczeństwa Cassandrze.

W obsadzie filmu są Rosie Perez jako Renee Montoya, Mary Elizabeth Winstead jako Huntress, Jurnee Smollett-Bell jako Black Canary i Margot Robbie jako Harley Quinn. W głównego przeciwnika bohaterek, czyli Czarną maskę wcieli się Ewan McGregor, a jego pomocnika o pseudonimie Zsasz  zagra Chris Messina. Film wejdzie do kin 7 lutego 2020 roku. Za scenariusz do filmu odpowiada Christina Hodson, a reżyserką jest Cathy Yan.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Warner Bros.