Nowe spojrzenie na disnejowski „Nawiedzony dwór”. Same gwiazdy na nowym plakacie

Disney pokazał nowy plakat „Nawiedzonego dworu”, kolejnego filmu zainspirowanego otwartą w końcówce lat 60. ubiegłego wieku atrakcją Disneylandu. Gwiazdorska produkcja trafi na wielki ekran w sezonie wakacyjnym. Rzućcie okiem na nową grafikę.

Nowa wersja „Nawiedzonego dworu” opowie historię pewnej kobiety i jej dziewięcioletniego syna. Główni bohaterowie trafią do tytułowej posiadłości i wpadną na grupę osobliwych postaci w niejasny sposób powiązanych z krążącą wokół budynku przerażającą tajemnicą.

Na ekranie pojawią się Rosario Dawson, Owen Wilson, Chase Dillon, LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Winona Ryder, Dan Levy, Hasan Minhaj i Danny DeVito, Jared Leto i Jamie Lee Curtis. Za kamerą stanął Justin Simien, twórca znany przede wszystkim z pracy przy serialu „Drodzy biali!”. Za scenariusz odpowiada zaś Katie Dippold, autorka remake'u „Pogromców duchów”. 

„Nawiedzony dwór” – oficjalny opis nowego widowiska Disneya. Kiedy premiera?

W tej tajemniczej historii przygodowej, pewna lekarka (Dawson) i jej dziewięcioletni syn (Chase Dillon) próbują rozpocząć nowe życie i przeprowadzają się do podejrzanie niedrogiej posiadłości w Nowym Orleanie. Wkrótce odkrywają, że przez zakup domu zyskali znacznie więcej, niż oczekiwali. Po pomoc zwracają się do księdza (Wilson), który z kolei kieruje się do owdowiałego naukowca i eksperta od zjawisk nadprzyrodzonych (Stanfield), wróżbitki z francuskiej dzielnicy (Haddish) i zgryźliwego historyka (DeVito).

Za oceanem film zadebiutuje dokładnie 28 lipca tego roku. 

Nawiedzony-dwór-nowy-plakat.JPG

zdj. Disney