Nowe „Wojownicze Żółwie Ninja” będą animacją. Seth Rogen producentem

Ostatnio informowaliśmy Was, że w sieci pojawiły się spekulacje o szykowanej rzekomo przez CBS produkcji telewizyjnej o Żółwiach Ninja. Dzisiejsze rewelacje wskazują na to, że najbliższa adaptacja kultowych komiksów będzie kinowym projektem pełnometrażowym w całości animowanym za pomocą technologii CGI.

Do produkcji właśnie dołączyło studio Point Grey Pictures (którego właścicielem jest Seth Rogen) oraz stacja Nickelodeon. 

Reżyserią nowych „Wojowniczych Żółwi Ninja” zajmie się Jeff Rowe („Wodogrzmoty Małe”). Scenariusz w chwili obecnej pisze Brendan O'Brian. Producentami zostali Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver i Josh Fagen z Ramienia Nickelodeon i Paramount Pictures. Film nie ma w chwili obecnej daty premiery. Nie wiemy też, o czym opowie produkcja, ale warto przypomnieć, że w ramach niedawnych plotek, dotyczących wprawdzie serialu aktorskiego na CBS, mówiło się o adaptacji miniserii komiksów „The Last Ronin”.

Warto dodać, że stacja Nickelodeon zamierza jednocześnie, wraz z Netfliksem, rozwijać film animowany „Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles 2D”. Oba projekty o zmutowanych żółwiach nie będą z sobą powiązane.

Źródło: CBR / zdj. IDW