Nowe zdjęcia z horroru „Obecność 3: Na rozkaz diabła”. Jutro zwiastun

Studio Warner Bros. rozkręca kampanię promocyjną horroru „Obecność 3: Na rozkaz diabła”. Do sieci trafiły właśnie nowe zdjęcia z głównymi bohaterami. Zapowiedziano także, że już jutro będziemy mogli zobaczyć debiutancki zwiastun.

Pierwszy zwiastun zobaczymy w czwartek o godzinie 15:00 czasu polskiego. Film Obecność 3: Na rozkaz diabłamiał trafić do kin już we wrześniu zeszłego roku, ale ze względu na epidemię koronawirusa studio przesunęło datę premiery na 4 czerwca 2021.  Za kamerą trzeciej części stanął Michael Chaves („Topielisko. Klątwa La Llorony”).

Trzecia część serii „Obecność” będzie wyraźnie wyróżniała się na tle poprzednich odsłon franczyzy. Fabuła filmu oparto na prawdziwej historii człowieka, który został oskarżony o morderstwo, ale w trakcie procesu twierdził, że w chwili popełnienia zbrodni był opętany.

Nad scenariuszem do „Obecności 3” pracował David Leslie Johnson, który odpowiadał za historię do drugiej części serii. W głównych rolach powrócą Vera Farmiga i Patrick Wilson. W obsadzie znaleźli się także Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard.

Ruairi O'Connor jako Arne Johnson w filmie „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

Scena z filmu „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

Eugenie Bondurant jako The Occulist w filmie „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

Vera Farmiga jako Lorraine Warren w filmie „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

Patrick Wilson jako Ed Warren w filmie „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

Ruairi O'Connor jako Arne Johnson w filmie „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Warner Bros.