Nowe „Żółwie Ninja” wyglądają jak „Spider-Man Uniwersum”. Zobaczcie kadr z nadchodzącej animacji

W sieci pojawiła się nowa grafika z kolejnej animowanej interpretacji przygód żółwi ninja. Wizualny kierunek objęty w filmie reżyserowanym przez Jeffa Rowe'a („Mitchellowie kontra maszyny”) mocno kojarzy się z rysowaną stylistyką ostatniej animacji o „Spider-Manie”. Zerknijcie.

Nowe „Żółwie Ninja” w stylu animacji „Spider-Man Uniwersum”?

Za wyprodukowanie filmu odpowiadają Seth RogenEvan Goldberg („The Boys”) oraz James Weaver („The Disaster Artist”). „Mutant Mayhem” będzie siódmym z kolei kinowym projektem o bohaterach, a zarazem drugim w pełni komputerowo animowanym filmem franczyzy po „TMNT” z 2007 roku. 

Scenariusz powstał według pióra Brendana O'Briena, autora tekstów do obu części komedii „Sąsiedzi”. W nowym wywiadzie z twórcami, który właśnie pojawił się na łamach magazynu Empire czytamy, że projektując film liczono na przemieszanie dziedzictwa żółwi ninja z klimatem rodem z dramatów coming-of-age w stylu „Lady Bird” czy „Stań przy mnie”.

Sprawdź też: Nowy „Spider-Man” będzie ucztą dla oczu. Kolejny fragment i plakaty animacji „Poprzez multiwersum”

W głównych rolach – Donatella, Michalangela, Leonarda i Raphaela – usłyszymy kolejno: Micah Abbey („Obóz Kikiwaka”), Shamona Browna Jr („The Chi”), Nicolasa Cantu („Fabelmanowie”) i Brady'ego Noona („Grzeczni chłopcy”). W filmie zagrali też John CenaPaul RuddJackie ChanHannibal Buress, Rose Byrne, Ice Cube, Natasia Demetriou, Ayo Edebiri, Giancarlo Esposito, Post Malone, Maya Rudolph oraz Seth Rogen.

Na ekrany kin nowe „Wojownicze Żółwie Ninja” trafią dokładnie 4 sierpnia tego roku. Za dystrybucję odpowiada Paramount Pictures. Film jest wspólnym przedsięwzięciem Nickelodeon Animation Studio, Paramount Animation oraz Point Grey Pictures.

Żółwie Ninja.JPG

zdj. Paramount