Nowi aktorzy dołączają do obsady czwartego sezonu „Fargo”

Stacja FX ogłosiła dzisiaj nazwiska nowych aktorów, którzy dołączyli do obsady czwartego sezonu serialu „Fargo”. Poznajcie szczegóły.

Popularny serial od stacji FX otrzymał zamówienie na czwarty sezon już w sierpniu ubiegłego roku, kiedy ogłoszono, że w jednej z głównych ról w nowych odcinkach pojawi się Chris Rock. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w głównej obsadzie czwartej serii do aktora dołączą Jack Huston jako Odis Weff, Jason Schwartzman jako Josto Fadda i Ben Whishaw jako Rabbi Milligan. Szczegóły na temat bohaterów, których zagrają wymienieni aktorzy, nie zostały jeszcze ujawnione.

W pozostałych rolach w serialu wystąpią także: Jessie Buckley (Oraetta Mayflower), Salvatore Esposito (Gaetano Fadda), Andrew Bird (Thurman Smutney), Jeremie Harris (Leon Bittle), Gaetano Bruon (Constant Calamita), Anji White (Dibrell Smutney), Francesco Acquaroli (Ebal Violante), Emyri Crutchfield (Ethelrida Pearl Smutney) i Amber Midthunder (Swanee Capps).

fargo-13.png

Chris Rock zagra głowę rodziny afroamerykańskiego gangu – mężczyznę, który musiał oddać swojego najstarszego syna wrogowi i musi przygarnąć potomka swojego największego przeciwnika.

W roli showrunnera nowego sezonu powróci twórca serialu Noah Hawley. Warren Littlefield, John Cameron, Joel i Ethan Coen powrócą jako producenci wykonawczy serialu. Z oficjalnym opisem nowych odcinków możecie zapoznać się poniżej.

1950 rok, koniec dwóch wielkich amerykańskich migracji: południowych Europejczyków z krajów takich jak Włochy – którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych na przełomie ubiegłego wieku i osiedlili się w północnych miastach, takich jak Nowy Jork, Chicago – i Afroamerykanów – którzy licznie opuścili południowe tereny, by uciec przed Jimem Crowem, i przenieśli się do tych samych miast – doprowadza do zderzenia dwóch obcych sobie kultur, walczących o swój amerykański sen. W Kansas City w stanie Missouri dwa syndykaty kryminalne naruszają pokój. Jeden Włoch, jeden Afroamerykanin. Razem kontrolują nielegalne biznesy – wyzysk, korupcję i handel narkotykami. To także historia Ameryki. Aby zapewnić pokój, przywódcy obu rodzin postanawiają przekazać sobie najstarszych synów.

źródło: Variety.com / zdj. FX / Universal / Netflix / WTTV Limited