Nowy „Bajer z Bel-Air” się przyjął. Serial z przedłużeniem na 3. sezon

Remake „Bajera z Bel-Air od platformy Peacock doczekał się zamówienia 3. sezonu. Dla produkcji wydanej w minionym roku jest to pierwsze oficjalne przedłużenie, jako że dwie debiutanckie serie zostały zamówione jednocześnie.

W usłudze streamera wyświetlany jest obecnie 2. sezon remake'u, którego finał odbędzie się pod koniec przyszłego miesiąca. Osadzony we współczesnym Los Angeles, serial odtwarza pierwowzór poprzez nowe, bardziej dramatyczne ujęcie skomplikowanej podróży Willa z ulic Zachodniej Filadelfii do rezydencji w Bel-Air. Główną rolę po Willu Smicie odziedziczył Jabari Banks.

Sprawdź też: Oto nowy serial twórcy „Zagubionych” i „Watchmen”. Betty Gilpin zakonnicą na tropie AI w zwiastunie „Mrs. Davis”

Obok odtwórcy tytułowej roli gwiazdami nowego „Bajera z Bel-Air” są też: Adrian Holmes, Cassandra Freeman, Olly Sholotan, Coco Jones, Akira Akbar, Jimmy Akingbola, Jordan L. Jones oraz Simone Joy Jones. Firmami zaangażowanymi w produkcję serialu są Universal Television i Westbrook Studios należące do Willa Smitha

Źródło: Variety / Zdj. Peacock