Nowy film akcji w stylu „Johna Wicka” i „Civil War” już do obejrzenia w domu

Szukacie czegoś na filmowy seans w ten weekend? Z poziomu domowej kanapy możecie obejrzeć już najnowszą produkcję Alexa Garlanda, twórcy intrygującego nas od lat swoimi filmami takimi jak „Ex Machina”, „Anihilacja”, czy ostatnio także „Men”. Jeśli natomiast macie ochotę na rozwałkę w stylu „Johna Wicka”, to wśród nowości też znajdzie się coś dla Was.

Film „Civil War” od twórcy „Ex Machiny” do obejrzenia na VOD

W serwisach VOD zadebiutował już nowy film studia A24 w reżyserii Alexa Garlanda, autora takich cenionych produkcji jak „Ex Machina”, czy „Anihilacja”. Jego nowa produkcja to dystopijny thriller zatytułowany „Civil War”, który dwa miesiące temu podbijał kina na całym świecie. Najnowsza produkcja z Kristen Dunst w roli głównej osiągnęła w amerykańskich kinach najlepsze otwarcie wszech czasów dla filmu studia A24 i zbierała pochlebne oponie od krytyków oraz widzów. Pierwszy oceniają ją pozytywnie w 81%, a drudzy w 70%.

Od dzisiaj film możecie wykupić do obejrzenia w dwóch serwisach VOD: Prime Video i Rakuten. Pierwszy z nich oferuje nam rozdzielczość 4K w cenie 49,99 zł, a drugi Full HD w cenie 44,99 zł.

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i przenosi nas do Ameryki pogrążonej w kolejnej wojnie domowej. Rząd przeprowadza ataki na mieszkańców własnego kraju, a na Kapitolu strzela się do dziennikarzy. Trwa wyścig do Białego Domu, który balansuje na ostrzu noża i może mieć wpływ na losy całej ludzkości.

 

Gdzie obejrzeć film „Monkey Man”? To krwawe kino zemsty

Warto też wpsomnieć, że na VOD pojawił się także pierwszy film w reżyserii Deva Patela, brytyjskiego aktora znanego z filmów „Slumdog. Milioner z ulicy” oraz „Zielony rycerz”. Produkcja zatytułowana „Monkey Mana”, to widowisko o krwawej zemście, którego producentem jest Jordan Peele, twórca „Uciekaj!”.

Dave Patel, który poza stanięciem za kamerą i napisaniem scenariusza (wraz z Paulem Angunawelą) zagrał też w „Monkey Man” główną rolę. Aktor wcielił się w bohatera, który po wyjściu z więzienia poszukuje zemsty za krzywdy doznane w odległej przeszłości. Na ekranie, poza Patelem, pojawią się między innymi Sharlto Cooley („Dystrykt 9”), Sobhita Dhulipala („Psycho Roman”) i Sikandar Kher („24: India”). 

Film dostępny jest na ten moment najtaniej na platformie Prime Video, gdzie możecie wypożyczyć go za 14,99 zł. W wyższych cenach znajdziecie go także w serwisach Cineman, Polsat Box Go, Rakuten, Player i PLAY NOW.

 

zdj. Universal Pictures