Nowy film Elizabeth Banks „Cocaine Bear” z datą premiery

Wiemy już, kiedy Elizabeth Banks wprowadzi do kin swój kolejny reżyserski projekt. Studio Universal Pictures wyznaczyło datę premiery thrillera „Cocaine Bear”.

Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w Kentucky w 1985 roku. To historia przemytnika narkotyków Andrew Thorntona, który zrzucił z samolotu torbę, w której znajdowało się ponad 30 kilogramów kokainy. Torba wylądowała w lesie i została zjedzona przez niedźwiedzia, który został później znaleziony martwy. Autorem scenariusza jest Jimmy Warden.

Elizabeth Banks jest nie tylko reżyserką, ale także jedną z producentek z ramienia swojej firmy Brownstone Productions. Wśród producentów znajdą się także Phil Lord i Chris Miller. Prace na planie wystartowały 20 sierpnia w stolicy Irlandii, Dublinie. Studio wyznaczyło datę premiery „Cocaine Bear” na 24 lutego 2023 roku.

W obsadzie filmu są: Keri Russell, Ray Liotta, Margo Martindale, O'Shea Jackson Jr, Christian ConveryKristofer Hivju, Brooklynn Prince, Jesse Tyler Ferguson, Kahyun Kim, Scott Seiss oraz Alden Ehrenreich.

zdj. Netflix