Nowy film o Wojowniczych Żółwiach Ninja wciąż zapowiada się wybornie. Oto Ice Cube jako antagonista

Paramount nie przestaje zasypywać internetu klipami nowej animacji o Wojowniczych Żółwiach Ninja. Ciekawie zapowiadający się projekt o podtytule „Zmutowany chaos” doczekał się właśnie kolejnej zapowiedzi. Tym razem fragment skupia się na antagoniście filmu, któremu głosu udziela legendarny raper Ice Cube.

Po latach ukrywania się przed ludzkim światem czterej żółwi bracia wyruszają na nowojorską wyprawę ku akceptacji w roli normalnych nastolatków. Z pomocą swojej nowej przyjaciółki April O'Neil, bohaterowie rozpoczynają polowanie na tajemniczy syndykat zbrodni, ale kłopoty pojawiają się w momencie, gdy na ich drodze staje armia mutantów.

Sprawdź też: Marzenie fanów się spełni? Tobey Maguire może wrócić jako Spider-Man w nowym filmie

Głosu tytułowej ekipie użyczyli: Micah AbbeyShamon Brown JrNicolas Cantu oraz Brady Noon. Obok nich w obsadzie zameldowały się również takie gwiazdy jak John CenaJackie ChanPaul Rudd,  Giancarlo Esposito czy Post Malone. Film wyreżyserował Jeff Rowe, twórca znakomicie przyjętej, choć nieszczególnie spopularyzowanej, animacji „Mitchellowie kontra maszyny”.

Wojownicze Żółwie Ninja trafią do polskich kin dokładnie 4 sierpnia.

Zdj. Paramount