Nowy film Warnera już do obejrzenia na VOD! Co z premierą na HBO Max?

Jeśli przegapiliście kinową premierę najnowszego filmu studia Warner Bros. będącego jednocześnie ostatnim rozdziałem superbohaterskiego uniwersum DCEU, to od dzisiaj możecie nadrobić zaległości w serwisach VOD. Gdzie obejrzeć „Aquaman i Zaginione Królestwo” i co z premierą na HBO Max?

Kiedy premiera „Aquaman i Zaginione Królestwo” na VOD i HBO Max?

  • Superbohaterski film „Aquaman i Zaginione Królestwo” trafił do serwisów VOD 5 lutego.
  • Ostatni film DCEU dostępny jest do wypożyczenia lub kupienia za dodatkową opłatą.
  • Aquaman 2” powinien pojawić się na platformie HBO Max w okolicach połowy marca.

W kinach ostatnia produkcja starego uniwersum DC Comics pojawiła się 21 grudnia. Film będący kontynuacją najlepiej zarabiającego filmu z DCEU nie powtórzyła sukcesu pierwszego „Aquamana”, ale po kiepskim otwarciu utrzymywała się przez kolejne tygodnie w czołówce najpopularniejszych premier i zdołała ostatecznie dobić do wyniku przekraczającego 423 mln dolarów. Okazał się to więc najlepszy wynik kasowy dla superbohaterskiej produkcji DCEU od czasu właśnie pierwszej filmowej przygody Aquamana z 2018 roku. Trzeba jednak pamiętać, że budżet kontynuacji wyniósł 205 mln dolarów, więc studio Warner Bros. i tak nie może być zadowolone z tego rezultatu.

Sprawdź też: „Oppenheimer” w końcu trafi do streamingu! Gdzie i kiedy obejrzymy nowy film Nolana?

Teraz film może dorzucić nieco do swojego konta dzięki debiutowi w cyfrowej dystrybucji. Produkcja Warnera trafiła właśnie do serwisów VOD i stało się to 46 dni po premierze w kinie. Najnowsze widowisko Warnera pojawiło się do wypożyczenia i kupienia między innymi w serwisach iTunes i Rakuten. Film znajdziecie w tych serwisach w rozdzielczości 4K z systemem obrazu HDR. Cena wypożyczenia takiej wersji wynosi na ten moment 49,99 zł. Kupno filmu to z kolei koszt 64,99 zł. Z naszych informacji wynika, że film niedługo trafi również do serwisu HBO Max. Jak na razie nie znamy jeszcze konkretnej daty, ale najprawdopodobniej stanie się to w okolicach połowy marca.

To ostatni film DCEU. „Aquaman i Zaginione Królestwo obsada i fabuła

Aquaman i Zaginione Królestwo

Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę. Żeby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę Aquamana i cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem.

Sprawdź też: To ona ma zastąpić Johnny'ego Deppa w „Piratach z Karaibów”. Disney chce młodej obsady.

Do swoich ról z pierwszej części w kontynuacji wrócili: Jason Momoa jako tytułowy bohater, Nicole Kidman jako matka Arthura, królowa Atlanna, Amber Heard jako Mera, księżniczka Xebel, oraz Patrick Wilson jako Orm, były król Atlantydy.

 

zdj. Warner Bros.