Nowy HIT Marvela pojawił się już online! Gdzie go obejrzeć?

Jeden z najlepiej przyjętych filmów MCU od dłuższego czasu pojawił się dzisiaj online. Po wyjątkowo udanym – jak na ostatnie standardy Marvela – pobycie w kinach produkcja wieńcząca trylogię z przygodami Petera Quilla i jego ekipy zawitała dzisiaj do dystrybucji cyfrowej. Gdzie znajdziecie „Strażników Galaktyki 3”? 

„Strażnicy Galaktyki 3” trafili do cyfrowej dystrybucji. Gdzie obejrzeć?

Trzecia i jak na razie finałowa odsłona serii o superbohaterach wprowadzonych do MCU za sprawą Jamesa Gunna była dla Marvela miłą odmianą i osiągnęła w kinach spory sukces. Widzowie zapłacili za bilety na całym świecie ponad 838 mln dolarów, co oznacza, że filmowi niewiele zabrakło do przebicia wyniku poprzedniej odsłony. Dwójka zebrała bowiem od widzów 863 mln dolarów. Debiutancka przygoda Strażników Galaktyki mogła natomiast liczyć na 773 mln dolarów. To dobra wiadomość dla Marvela, który poniósł na początku tego roku porażkę przy „Kwantomanii”, która zebrała z kin zaledwie 476 mln dolarów.

Teraz przyszła jednak pora na to, aby „Strażnicy Galaktyki 3” zaczęli zarabiać w cyfrowej dystrybucji. Od dzisiaj film dostępny jest w Polsce w serwisach VOD.

Sprawdź też: Jej powrotu do Marvela nikt się nie spodziewał! A jednak, zagra w „Deadpoolu 3”.

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

Produkcję można obejrzeć od 7 lipca na iTunes oraz w serwisie Rakuten, a także na platformie Prime Video. W przypadku pierwszego z dostawców film oferowany jest w wersji 4K z systemem Dolby Vision oraz oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos w cenie 54,99 zł (zakup). Oczywiście nie zabrakło też polskiej ścieżki dźwiękowej (Dolby Digital 5.1) oraz napisów. Serwis Rakuten oferuje natomiast dostęp do wersji 4K w cenie 56,99 zł. Na Amazonie cena wersji UHD również wynosi 54,99 zł. Początkowo film nie będzie dostępny w ramach opcji dwudniowego wypożyczenia.

Sprawdź też: Tom Cruise i kino akcji, czyli DUET IDEALNY. Recenzujemy „Mission: Impossible – Dead Reckoning”.

Przypomnijmy, że „Strażnicy Galaktyki 3” trafią niedługo na fizyczne nośniki. Najnowsza odsłona MCU pojawi się na płytach 14 sierpnia. W Polsce film Marvela trafi standardowo na nośniki DVD i Blu-ray. Ponownie w ofercie zabraknie dodatkowej edycji w steelbooku. Więcej informacji na temat rodzimej edycji odnajdziecie w tym miejscu

zdj. rafapress / Depositphotos.com