Nowy Kapitan Ameryka ma nowy strój! Zdjęcia z planu „Kapitana Ameryki 4”

W Hollywood panuje ostatnio spory chaos ze względu na strajk scenarzystów, ale zamieszanie nie odbiło się na przynajmniej na jednej produkcji Marvela. Mamy potwierdzenie, że cały czas trwają zdjęcia do filmu „Kapitan Ameryka: New World Order”. Ostatnio na planie zauważony został nawet sam Anthony Mackie w nowym stroju Kapitana Ameryki przypominającym ten, który swego czasu nosił Steve Rogers.

Nowy Kapitan Ameryka, ale strój jakby ten sam

Najświeższe zdjęcia z planu dają nam pierwsze spojrzenie na odświeżony strój nowego Kapitana Ameryki. Wygląda na to, że Sam Wilson będzie nosił w swoim debiutanckim filmie kostium przypominający ten, w którym paradował wcześniej Steve Rogers. Względem serialowego kostiumu w tym filmowym da się zauważyć zdecydowanie mniej białych fragmentów. Zdjęcia potwierdzają przy okazji, że w obsadzie filmu znalazł się faktycznie Seth Rollins, gwiazdor WWE. Zdjęcia sugerują, że zapaśnik może odgrywać rolę jednego z członków złowrogiej organizacji Serpent Society.

Sprawdź też: Drugi sezon „Lokiego” w końcu z datą premiery na Disney+. Na powrót Hiddlestona długo poczekamy.

W obsadzie filmu są również: Carl Lumbly („Kolor przyjaźni”), Harrison Ford, który przejął rolę generała Thaddeusa „Thunderbolta” Rossa i Tim Blake Nelson wracający jako Samuel Sterns z filmu „Incredible Hulk”, który ma być głównym złoczyńcą nowej produkcji Marvela.

Film reżyseruje Julius Onah, twórca filmów „Paradoks Cloverfield” oraz „Luce”. Opracowaniem scenariusza do nowego widowiska Marvela zajęli się Malcolm SpellmanDalan Musson pracujący wcześniej przy serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”. Do kin film „Kapitan Ameryka: New World Order” trafi za niespełna rok, 3 maja 2024 roku.  

zdj. Marvel