Nowy Kapitan Ameryka rozprawia się z przestępcą – nowe nagranie z planu

Ekipa zdjęciowa serialu „Falcon i Zimowy żołnierz” od kilkunastu dni pracuje na planie w Czechach. Do sieci trafiło właśnie nowe nagranie pokazujące, że na europejskim planie zameldował się także Wyatt Russell grający Johna Walkera, znanego lepiej jako U.S. Agent, pracującego dla rządu zastępcę Kapitana Ameryki.

Na początku października obsada serialu zawitała w końcu do naszych południowo-zachodnich sąsiadów i rozpoczęła prace na planie w Pradze. Na najnowszym nagraniu widzimy, jak nowy Kapitan Ameryka wyposażony w tarczę Steve'a Rogersa w brutalny sposób rozprawia się z przeciwnikiem. Prace w Czechach mają potrwać do 23 października

Wydarzenia przedstawione w produkcji będą osadzone po filmie „Avengers: Koniec gry”, kiedy to Falcon zyskał miano Kapitana Ameryki. Jak zdradził sam Kevin Feige, serial skoncentruje się na tym, co Sam Wilson zamierza uczynić z dziedzictwem swojego przyjaciela, Steve'a Rogersa.

W obsadzie serialu są Anthony Mackie wracający jako Falcon, Sebastian Stan wcielający się w Zimowego żołnierza. Nie zabraknie też Daniela Brühla wracającego w roli Barona Zemo. W pozostałych rolach zagrali Adepero Oduye („The Big Short”), Desmond Chiam („The Shannara Chronicles”) i Miki Ishikawa („The Terror”), Erin Kellyman oraz Georges St-Pierre, kanadyjski zawodnik MMA, którego mogliśmy zobaczyć w epizodycznej roli Batroca Leapera w drugim filmie o przygodach Kapitana Ameryki.

zdj. Marvel