Nowy materiał promocyjny do „Krzyku 6” to… krzyżówka. Dacie radę rozwiązać?

Do sieci trafiły nowe materiały promocyjne związane z szóstą odsłoną cyklu slasherów „Krzyk”. Tym razem premierę kolejnego krwawego widowiska zdecydowano się nagłośnić w ramach krzyżówki powiązanej z dotychczasowymi częściami serii. Sprawdźcie, czy zdołacie odgadnąć hasło.

W szóstym „Krzyku”, czwórka bohaterów, która zdołała przetrwać ostatnią serię zabójstw Ghostface'a, pozostawi miasteczko Woodsboro za sobą z nadzieją na rozpoczęcie zupełnie nowego rozdziału. Akcja została osadzona w Nowym Jorku.

W filmie pojawią się Samara Weaving („Zabawa w pochowanego”), Hayden Panettiere (powracająca do roli Kirby z czwartej odsłony cyklu), Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Jenna Ortega („Wednesday”) i Dermot Mulroney (,„Mój chłopak się żeni”), Tony Revolori („Grand Budapest Hotel”, „Spider-Man”), Jack Champion („Avatar: Istota wody”, „Avengers: Koniec gry”), Liana Liberato („Wrobiony”), Davyn Nekoda („Utopia Falls”), Josh Segarra („Mecenas She-Hulk”) oraz Henry Czerny („Mission: Impossible”).

Spośród klasycznych gwiazd „Krzyku” w szóstej odsłonie cyklu pojawi się tylko Courtney Cox, jako dziennikarka Gale Weathers. W produkcji zabraknie Davida Arquette'a i Neve Campbell (która nie dołączyła do „szóstki” przez wzgląd na zbyt niską gażę).

Za kamerą powracają twórcy poprzedniej części, Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. Premiera 10 marca.

Krzyzowka-2-Krzyk.JPG

Krzyzowka-1-Krzyk.JPG

zdj. Paramount