Nowy Predator nie będzie "dla ciot"! Poznaliśmy kategorię wiekową

Shane Black, odpowiadający za reżyserię nowego Predatora, dotrzymał słowa. Otrzymaliśmy właśnie oficjalne potwierdzenie, że nowy film o Kosmicznym łowcy otrzymał kategorię wiekową R, co oznacza, że będzie przeznaczony dla dorosłego widza.

W 2017 roku na swoim Twitterze Shane Black napisał, że "PG-13 jest dla ciot", dając tym samym wyraźny znak, że odświeżenie serii Predatora będzie obfitowało w drastyczne sceny i wulgaryzmy. Dzisiaj możemy już oficjalnie potwierdzić, że tak będzie. Predator został sklasyfikowany w kategorii R ze względu na wyraźnie krwawą przemoc, wulgarny język i odniesienia seksualne.

Dzisiaj do sieci trafiły również nowe zdjęcia z filmu, o których już Was informowaliśmy: Bliskie spotkanie z olbrzymim Predatorem - nowe zdjęcia z filmu.

The Predator będzie miał swoją światową premierę 13 września 2018 roku, a 14 września 2018 roku zobaczymy go w Polsce. Reżyserią zajmuje się Shane Black, natomiast w obsadzie znajdują się Olivia Munn, Trevante Rhodes, Boyd Holbrook, Thomas Jane, Sterling K. Brown, Keegan-Michael Key, Niall Matter, Yvonne Strahovski, Alfie Allen, Edward James Olmos i Jacob Tremblay. 

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. 20th Century Fox