Nowy serial od twórcy „Yellowstone” zawita do Polski. Premiera „Special Ops: Lioness” jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku do oferty serwisu SkyShowtime trafi kolejny serial Taylora Sheridana, twórcy „Yellowstone” i „Tulsa King”. Co wiemy o szpiegowskim thrillerze „Special Ops: Lioness”, w którym zobaczymy Zoe Saldañę i Nicole Kidman?

Nowy serial od twórcy „Yellowstone” trafi do Polski w tym roku. Co wiemy o Special Ops: Lioness”?

Serial oparty jest na prawdziwym programie CIA, w ramach którego amerykańskie służby szkolą kobiety do eliminacji najbardziej niebezpiecznych terrorystów na świecie. Produkcja śledzi historię Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), szorstkiej, ale pełnej pasji młodej żołnierki marines, która została zwerbowana do zespołu Lioness Engagement Team, aby pomóc zniszczyć organizację terrorystyczną od wewnątrz. Saldaña wciela się w Joe, szefową stacji programu Lioness, której zadaniem jest szkolenie, zarządzanie i kierowanie tajnymi agentkami.

Sprawdź też: Wystartowała wypożyczalnia filmów od Amazona! Tak tanio jeszcze nie było. Kinowe hity w 4K po 2,99 zł

Wraz z kobietami główną obsadę „Special Ops: Lioness” tworzą: Dave Annable („Yellowstone”), LaMonica Garrett („1883”) oraz stały współpracownik Sheridana, czyli James Jordan. W nieco mniejszych rolach w serialu występują tacy weterani aktorstwa jak Michael Kelly („House of Cards”) czy Morgan Freeman („Skazani na Shawshank”).

Wzorem pozostałych produkcji Sheridana serial „Special Ops: Lioness” jest przygotowywany dla platformy Paramount+. W Polsce tytuł wyląduje w ofercie SkyShowtime i stanie się to jeszcze w tym roku.

 

zdj. SkyShowtime