Nowy sezon „Bridgertonów” opóźniony. Kiedy hitowy serial wróci na Netflix?

Za nami premiera drugiej połowy trzeciego sezonu hitowego serialu „Bridgertonowie”, ale już od dawna wiemy, że nie było to wcale ostatnie spotkanie z bohaterami popularnego romansu. Niestety z najnowszych informacji zza kulis wynika, że ekipa serialu nie będzie w stanie wejść na plan nowej serii zgodnie z pierwotnym planem i realizacja kolejnych odcinków opóźni się o kilka miesięcy.

4. sezon „Bridgertonów” zaliczy opóźnienie.

O przyszłość kostiumowego romansu podbijającego serca widzów Netfliksa nie musimy się martwić, bo to, że „Bridgertonowie” doczekają się czwartego sezonu, streamingowy gigant zapowiedział jeszcze w 2021 roku, kiedy przedłużał serial od razu na dwa kolejne sezony (trzeci i właśnie czwarty).

Pierwotny plan zakładał, że zdjęcia do nowej serii wystartują już na początku lata bieżącego roku i będą trwały przez kilka kolejnych miesięcy, tak aby finalny klaps na planie padł jeszcze zimą tego roku. Okazuje się jednak, że nie uda się dotrzymać wyznaczonych terminów i Netflix będzie potrzebował więcej czasu na przygotowanie się do wejścia na plan czwartego sezonu Bridgertonów.

Z najnowszego harmonogramu produkcji wynika, że ​​zdjęcia rozpoczną się w połowie września i potrwają aż do kwietnia 2025 roku. Tym samym można już niemal z całkowitą pewnością stwierdzić, że serial nie powróci z nowymi odcinkami w przyszłym roku. W niedawnym wywiadzie dla Hollywood Reporter showrunnerka i producentka wykonawcza serialu Jess Brownell przygotowywała fanów produkcji do takiej perspektywy i zapowiadała, że czwartego sezonu „Bridgertonów” możemy wyczekiwać dopiero w 2026 roku.

Kto wda się w romans w 4. sezonie „Bridgertonów”?

Benedykt bridgertonowie

Na razie twórcy nie chcą zdradzać, kogo zobaczymy w czwartym sezonie w centrum miłosnych zdarzeń, ale możemy sami snuć domysły na ten temat na podstawie dotychczasowej praktyki scenarzystów. Trzeci sezon Bridgertonów” był pierwszym, w którym serial zrezygnował z chronologii zaproponowanej przez książkową serię stanowiącą pierwowzór dla hitowej produkcji.

Sprawdź też: Kevin Costner pojawił się w pierwszej zapowiedzi finałowego sezonu „Yellowstone”.

Twórcy zdecydowali się na pokazanie romansu Colina i Penelopy, który był dopiero przedmiotem czwartej książki. Pominięto natomiast historię Benedykta z trzeciej książki, więc możemy oczekiwać, że serial będzie chciał nadrobić tę zaległość w nowych odcinkach, ale nie można też wykluczyć, że w centrum wydarzeń znajdzie się Eloise grana przez Claudię Jessie, której romans opisano w piątej książce serii.

zdj. Netflix