Nowy Superman pomylony z Henrym Cavillem. Aktorzy wyglądają niemal tak samo?

Henry Cavill nie jest już odtwórcą roli Supermana po tym, jak stery nad uniwersum DC przejął James Gunn. Nie od dzisiaj mówi się jednak, że jego następca David Corenswet mocno przypomina swojego poprzednika i to do tego stopnia, że jeden z fanów nie był w stanie odróżnić aktorów i był przekonany, że spotkał Henry'ego Cavilla, a zrobił sobie fotkę z umięśnionym Davida Corensweta.

Nowy odtwórca Supermana pomylony z Henrym Cavillem

Wygląda na to, że zarówno James Gunn, jak i David Corenswet wykorzystują krótką przerwę w kręceniu nowego filmu o Supermanie. Pierwszy z nich pojawił się ostatnio w Atlancie na planie drugiego sezonu serialu „Peacemaker”, a drugiego zauważono w Meksyku podczas kręcenia reklamy. Dzięki temu, że prace nad klipem z Corenswetem organizowane były w miejscu publicznym, otrzymaliśmy okazję, aby przyjrzeć się fizycznej formie nowego odtwórcy Clarka Kenta.

Jeden z fanów trafiając przypadkiem na Davida Corensweta był jednak początkowo przekonany, że spotkał swojego idola, Henry'ego Cavilla, który niedawno pożegnał się z rolą Człowieka ze stali.

„Teraz mogę umierać. Twarzą w twarz spotkałem właśnie Supermana i Wiedźmina” – jeden z fanów napisał w mediach społecznościowych po zmieszczeniu zdjęć z Davidem Corenswetem. Jego post szybko stał się wiralem w mediach społecznościowych i rozpoczął dyskusję na temat formy fizycznej nowego odtwórcy roli Supermana. Niektórzy uważają, że aktorowi mimo wszystko brakuje nieco mięśni, a inni są zdania, że jego forma przypomina tę, którą Cavill zbudował do filmu „Człowiek ze stali” z 2013 roku.

W obsadzie nowego filmu o Supermianie obok Davida Corensweta znajdują się też: Rachel Brosnahan wcielająca się w Lois Lane i Nicholas Hoult zatrudniony do roli Lexa Luthora. Premiera filmu „Superman” odbędzie się w kinie 11 lipca 2025 roku. W obsadzie są też Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho.

zdj. Warner Bros.