Thriller o seryjnym mordercy na koncercie. Josh Hartnett w nowym filmie twórcy „Split”

Mamy zwiastun kolejnego thrillera od M. Nighta Shyamalana. Popularny reżyser przybywa do nas z nowym filmem zatytułowanym „Trap”, w którym zobaczymy, jak Josh Hartnett grający seryjnego mordercę spróbuje wymknąć się policji, która przygotowała na niego pułapkę.

Nadchodzi nowy thriller M. Night Shyamalana. To historia seryjnego zabójcy

Trap” opowie historię ojca, który zabiera swoją nastoletnią córkę na koncert wielkiej gwiazdy muzyki pop. Mężczyzna szybko uświadamia sobie jednak, że cały koncert jest skrupulatnie zaplanowaną pułapką na schwytanie seryjnego mordercy. Dla reżysera nowy film to kolejne rodzinne przedsięwzięcie. W gwiazdę pop wcieliła się bowiem jego córka Saleka Night Shyamalan.

Shyamalan zapowiadał, że „Trap” będzie różnił się od jego ostatnich filmów i charakteryzował się wyjątkową perspektywę i czarnym humorem przypominającym takie produkcje jak „Wizyta” czy „Split”. Reżyser podkreślił też kluczowe znaczenie obsadzenia odpowiedniego aktora w głównej roli i komplementował zaangażowanie Josha Hartnetta w prace na planie oraz chęć pełnego zanurzenia się w złożoności tego bohatera.

Trap” zawita do kin już 9 sierpnia bieżącego roku. Na razie nie mamy jeszcze pewności, czy w tym samym dniu okazję do seansu otrzymają też widzowie w Polsce. Poza Hartnettem i Shyamalan w obsadzie znaleźli się także: Hayley Miles („Niezapomniane”), Marnie McPhail („Dream Scenario”) oraz Vanessa Smythe („The Expanse”).

zdj. Warner Bros.