Nowy „Wywiad z wampirem” coraz bliżej. Pełny zwiastun serialu od twórców „The Sopranos” i „Perry'ego Masona”

Po sieci krąży nowy zwiastun serialowej adaptacji „Wywiadu z wampirem, która zadebiutuje jesienią tego roku. Najnowsza zapowiedź ekranizacji powieści Anne Rice została wyświetlona w trakcie zakończonej wczoraj imprezy San Diego Comic Con. Rzućcie okiem, jak prezentuje się produkcja stacji AMC („Breaking Bad”, „The Walking Dead”).

Główne role w nowym „Wywiadzie z wampirem” grają Sam Reid (grający wampira Lestata de Lioncourt – w oryginalnym filmie wcielił się w niego Tom Cruise), znany przede wszystkim z „Gry o Tron” Jacob Anderson (w roli Louisa de Pointe du Lac), Bailey Bass („Avatar 2”), jako ClaudiaChris Stack i Eric Bogosian. Za kamerą części odcinków stoi Alan Taylor („Rodzina Soprano”). Showrunnerem serii został Rolin Jones („Perry Mason”).

Sprawdź też: Jedyne miejsce na świecie, gdzie dilerzy mają pomniki. W Albuquerque pojawią się Walter i Jesse z „Breaking Bad”

Serialowy „Wywiad z wampirem” zadebiutuje dokładnie 2 października tego roku. Na całość pierwszego serialu złoży się osiem odcinków

Zdj. AMC