O czym opowie Zombieland 2? Pierwszy opis fabuły

W październiku tego roku do kin zawita Zombieland 2, kontynuacja popularnego filmu o Zombie, który miał swoją premierę w 2009 roku. W sieci pojawił się właśnie pierwszy opis fabuły, który zapowiada trzy nowe rodzaje martwych przeciwników głównych bohaterów. Poznajcie szczegóły.

W sequelu w głównych rolach powrócą Emma Stone, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg i Abigail Breslin. Niedawno ujawniono również, że w Zombieland 2 w epizodycznych rolach mają wystąpić gwiazdy Pogromców duchów, czyli Dan Aykroyd i Bill Murray. W nowej roli zobaczymy natomiast Zoey Deutch.

Po zakończeniu pierwszej części z 2009 roku bohaterowie postanowili osiedlić się w Białym Domu, gdzie prowadzą luksusowe i spokojne życie. Wszystko zmienia się, jednak gdy dochodzi do kłótni pomiędzy Colombusem (Jesse Eisenberg) i Wichitą (Emma Stone), która w konsekwencji rozbija grupę przyjaciół. Little Rock (Abagail Breslin) postanawia uciec Berkeleyem (Avan Jogia), chłopakiem, którego dopiero co poznała,  pozostała trójka bohaterów będzie musiała wyruszyć w niebezpieczną podróż za dwójką nastolatków i spróbować ocalić ich od czających się niebezpieczeństw.

Podczas podróży po apokaliptycznych Stanach Zjednoczonych bohaterowie odkryją zupełnie nowe rodzaje Zombie, które opanowały świat. Będą to: Homer (głupie zombie), Hawking (sprytne zombie) i Ninja (zabójcze zombie). W międzyczasie Tallahassee (Woody Harrelson) spotka na swojej drodze łowczynię żywych trupów o imieniu Nevada (Zoey Deutch), która odmieni jego życie.

Na stołku reżysera ponownie zasiądzie Ruben Fleischer, a fabułę filmu stworzą twórcy historii z pierwszej części Rhett Reese i Paul Wernick.

Pierwsza część Zombieland zadebiutowała w kinach w 2009 roku i zarobiła 102 miliony dolarów na całym świecie przy budżecie wynoszącym 23,6 miliona dolarów.

źródło: Superbromovies.com / zdj. Sony Pictures