Obecność 2 - prezentacja steelbooka

Przedstawiamy Wam prezentację steelbooka z filmem Obecność 2. W dalszej części wpisu znajdziecie zdjęcia oraz prezentację wideo.

Kontynuacja hitu kinowego Jamesa Wana. Nominowana do Oscara® Vera Farmiga oraz Patrick Wilson ponownie wcielają się w role Lorraine i Eda Warrenów. Tym razem badacze będą chcieli pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci w domu nawiedzanym przez duchy. Nawiedzenie z Enfield to jeden z najlepiej udokumentowanych przypadków paranormalnych. Poznaj prawdę kryjącą się za tymi wydarzeniami.

Obecność 2 Steelbook

Obecność 2 w przeciwieństwie do pierwszej części doczekała się w Polsce wydania w steelbooku. Niestety nie obyło się bez zgrzytów i problemów. Tak jak w przypadku wielu steelbooków od Galapagos, tak i w przypadku Obecności sieci Media Markt i Saturn otrzymały to wydanie na wyłączność. Niestety z niewiadomych powodów do dnia premiery na stronach tychże sklepów nie pojawił się pre-order ani na edycję w steelbooku, ani nawet na zwykłe wydanie w amarayu. Dopiero dzięki doniesieniom użytkowników dowiedzieliśmy się, że steelbook pojawił się w marketach w dniu swojej premiery, a jego cena wynosi 129 zł. I tutaj pojawia się kolejny problem, czyli zabójcza cena. Nawet jak na polskie zwyczaje jest to zdecydowanie za dużo jak za takie wydanie. Nie tak dawno, bo jeszcze w październiku ukazał się steelbook z filmem Warcraft, który można było kupić w dniu premiery za 89 zł i nie bardzo widzę powody, dla których film Obecność 2 miałby kosztować 40 zł więcej. Na pewno nie przemawia za tym samo wydanie. Nie znajdziemy na nim wypukłego tytułu, loga czy innego wzoru. Napisy umieszczone na froncie i grzbiecie są mało czytelne i zbyt ciemne. W środku znajdziemy jedną płytę Blu-ray, na której oprócz filmu umieszczono skromną ilość materiałów dodatkowych. Podsumowując steelbook Obecności 2 mógł wyglądać zdecydowanie lepiej, a co ważniejsze powinien być zdecydowanie tańszy. Niżej znajdziecie zdjęcia i prezentację wideo, więc sami oceńcie, czy warto.

Steelbook pojawił się dzisiaj (dzień po premierze) na stronach MediaMarkt.pl i Saturn.pl w cenie 119 zł.

Specyfikacja wydania

Kraj pochodzenia: Polska
Data wydania: 26.10.2016
Opakowanie: Steelbook
Czas trwania [min.]: 133
Nośnik: Blu-ray Disc
Liczba nośników: 1
Obraz: 2.40:1
Dźwięk oryginalny
Dolby Atmos
Polska wersja
napisy i Dolby Digital 5.1 (lektor) Piotr Borowiec

Dodatki

  • Crafting The Conjuring 2 (00:10:09)
  • The Enfield Poltergeist: Living The Horror (00:12:46)
  • Creating Crooked (00:06:44)
  • The Conjuring 2: Hollywood's Haunted Stage (00:05:08)
  • The Sounds of Scary (00:07:00)
  • Deleted Scenes (00:06:31

Zdjęcia wydania (po kliknięciu w obrazek możecie zobaczyć go w pełnej rozdzielczości)

Obecność 2 Steelbook Obecność 2 Steelbook

Obecność 2 Steelbook Obecność 2 Steelbook

Prezentacja wideo

źródło: Galapagos.com.pl / Warner Bros.