Obsada „Na noże 3” już imponuje! Tom Hardy, Lindsay Lohan i inne gwiazdy dołączą do Craiga

Netflix nie marnuje czasu. Na chwilę po oficjalnym ujawnieniu rozpoczęcia prac nad przygotowaniem trzeciej części kryminalnej serii „Na noże”, ujawniono cztery nazwiska hollywoodzkich gwiazd, które negocjują rolę w filmie Riana Johnsona. Na ich czele stoi Tom Hardy.

Trzecia część serii Na Noże ma już pierwsze gwiazdy!

Chwilę temu Netflix potwierdził, że trzecia część serii „Na noże” doczeka się streamingowej premiery w  2025 roku – najprawdopodobniej pod koniec roku. Teraz ogłoszono, że prace ruszyły z kopyta i znamy już pierwsze nazwiska, które negocjują rolę w popularnej serii tworzonej przez Riana Johnsona.

Jako pierwsi do obsady „Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery” przymierzani są Cailee Spaeny, młoda aktorka, która w ostatnich miesiącach jest mocno rozchwytywana przez hollywoodzkich twórców – niedługo zobaczymy ją w głównej roli w nowym filmie o Obcym oraz Josh O'Connor, którego w kinach można jeszcze oglądać u boku Zendayi w sportowym romansie „Challengers”.

Lindsay Lohan i Josh O'Connor

Obok gwiazd młodego pokolenia Netflix chce zatrudnić też bardziej doświadczonych aktorów. W sprawie dołączenia do obsady „Na noże” negocjacje prowadzą również Lindsay Lohan, która po kilku latach przerwy stała się ponownie aktywna zawodowo dzięki produkcjom streamingowego giganta oraz Tom Hardy, którego jesienią tego roku zobaczymy w pożegnalnym filmie z serii „Venom”.

W głównej roli ekscentrycznego detektywa w trzeciej części wraca Daniel Craig. Twórca „Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery” obiecał, że w nowej części kryminału główny bohater będzie musiał rozwiązać zupełnie nową, wyjątkowo niebezpieczną sprawę dotyczącą morderstwa. W zabójstwo będzie zamieszana kolejna grupa oryginalnych charakterów, do których przyzwyczaiły nas dwie pierwsze odsłony.

źródło: whats-on-netflix.com / zdj. Sony Pictures / Netflix / Warner