Obsada „The Boys” wkrótce wróci na plan. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 4. sezonu

Amazon Prime zaplanował już, kiedy rozpocznie się realizacja następnego sezonu „The Boys”. Jak informuje Karl Urban, do produkcji dojdzie zaledwie półtora miesiąca po udostępnieniu w streamingu finałowego odcinka trzeciej serii.

Czerwcowa decyzja o przedłużeniu popularnego superbohaterskiego pastiszu bazującego na komiksach Gartha Ennisa była jedynie kwestią czasu dla Amazona. Początek sezonu trzeciego poprawił wyniki oglądalności serii o 17% od czasu startu sezonu drugiego, który miał miejsce przed dwoma laty. Flagowy tytuł platformy Prime Video jest również bazą dla streamera w rozwijaniu franczyzy „The Boys”, która w najbliższym czasie poszerzy się planowany aktorski spin-off rozgrywający się w college'u dla superherosów.

Sprawdź też: Obsada serialowej „Godzilli” ujawniona. Kto wystąpi w nowej produkcji Apple TV+?

O trwających już przygotowaniach do następnego sezonu Karl Urban, który w serialu wciela się w rolę Billy'ego Rzeźnika, opowiedział w nowym wywiadzie dla serwisu Collider. Ujawnił, że zdjęcia do czwartego rozdziału startują w drugiej połowie sierpnia.

Zaczynamy [zdjęcia] zdaje się 22 sierpnia. Zrobimy sezon czwarty. (...) Nie mogę sie doczekać. Fajnie sie współpracuje z taką wesołą grupą. (...) Nie mogę się doczekać aż zobaczę, gdzie zabiorą nasze postacie z miejsca, w ktorym zostawimy je pod koniec tego sezonu. 

Aktor potwierdził też, że mimo tak bliskiego okresu zdjęciowego, nie otrzymał jeszcze żadnego scenariusza do czwartego sezonu. „Nie mam pojęcia [co się wydarzy]” – czytamy w wywiadzie – „Spotykam się z showrunnerem Erikiem] Kripkiem w przyszłym tygodniu i spodziewam się, że wtedy ruszą rozmowy, o tym, co ma w zanadrzu”. 

Wyświetlana obecnie trzecia seria skupia się na powracających głównych bohaterach, którzy rzucili wyzwanie Siódemce i zdecydowali się na skorzystanie z preparatu V. Dzięki niemu zyskują większą siłę i nowe umiejętności, które pomogą wyrównać szanse w walce z potężnymi złoczyńcami.

Do swoich ról z poprzednich odcinków powrócili, poza Urbanem, również Anthony Starr jako HomelanderErin Moriarty jako Starlight, Jack Quiad jako Hughie Campbell, Karen Fukuhara jako Kimiki, Tomer Kapon jako Frenchie oraz Laz Alonso jako Mother's Mil. Finał bieżącej serii odbędzie się 8 lipca.

Sprawdź też: Druga część „Diuny” opóźniona. Film Denisa Villeneuve’a z premierą bliżej sezonu świątecznego

Źródło: Variety / Zdj. Prime Video